Ana sayfa Oyun espor 2020 Overwatch League Sezonu Başladı!

2020 Overwatch League Sezonu Başladı!

320
0
PAYLAŞ
Overwatch League
Overwatch League

Yirmi Overwatch League takımından on tanesi, bu hafta sonu New York City ve Dallas şehirlerinde gerçekleşen ve biletleri günler önceden tükenen etkinliklerde karşı karşıya geldi. Böylece takımların ev sahipliğinde gerçekleşen şehir tabanlı Overwatch League vizyonu, devasa bir izleyici kitlesinin önünde hayata geçirilmiş oldu.

New York Excelsior ev sahipliğinde ve Manhattan’daki Hammerstein Ballroom’da gerçekleşen etkinlikte Boston Uprising, London Spitfire, Paris Eternal ve Toronto Defiant takımları yer aldı. Dallas Fuel’ın Arlington Espor Stadyumu’nda ev sahipliği yaptığı etkinlikteyse Los Angeles Gladiators, Los Angeles Valiant, Vancouver Titans ve geçen yılın Overwatch League şampiyonu San Francisco Shock mücadele etti.

2018 yılındaki ilk Overwatch League sezonundan beri, ligimiz takımların kendi taraftarları önünde mücadele edeceği şehir tabanlı bir modele geçmeyi planlıyordu. Bu planımız ilk haftayla birlikte alanları tıklım tıklım dolduran coşkulu ev sahibi taraftarlarla birlikte gerçeğe dönüştü. New York’ta binlerce taraftar, maçlar başlamadan önce 114 yıllık salonu 2018 Overwatch League En Değerli Oyuncusu Sung-hyeon “JJoNak” Bang için “MVP! MVP! MVP!” tezahüratlarıyla inletti. Bu sırada Dallas’ta Fuel formalarıyla etkinlik alanını dolduran taraftarlar, ev sahibi takımın kim olduğunu herkese gösterdi.

2020 yılının tam takvimini www.overwatchleague.com/schedule adresinde bulabilirsiniz.

2020 Yılı Şubat Ayı Öne Çıkan Oyunlar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here