Ana sayfa Haber 2020 Yılı Mart Ayı Öne Çıkan Oyunlar

2020 Yılı Mart Ayı Öne Çıkan Oyunlar

51789
0
PAYLAŞ
Mart Ayı Öne Çıkan Oyunlar
Mart Ayı Öne Çıkan Oyunlar

Oyuncular açısından kurak geçen Ocak ve Şubat aylarından sonra Mart ayı yüzlerimizi en sonunda güldürecek. Bu öne çıkan 8 oyun her yaştan ve türden oyucuya hitap eden zengin bir içerik ile geliyor.

The Division 2: Warlords of New York

Çıkış Tarihi: 3 Mart

Platformlar: PC, PS4, Xbox One

The Division 2 ortalamanın biraz üzerinde bir başlangıç yapmış ancak teknik sebepler yüzünden eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Warlords of New York ilk oyunu da oynayan oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Yarım kalan işleri halletmek isteyen ajanlar için New York’un yolları 3 Mart’ta açılıyor.

Ori and the Will of the Wisps

Çıkış Tarihi: 11 Mart

Platformlar: PC, Xbox One

Son yıllarda çıkmış olan en iyi platform oyunlarından biri olan Ori and The Blind Forest’ın devam oyunu Will of the Wisps Mart’ın ikinci haftası çıkışını yapıyor. Muhteşem görsellere sahip olan oyun kısa sürede ilk oyun gibi sadık bir takipçi kitlesi toplayacaktır.

Nioh 2

Çıkış Tarihi: 13 Mart

Platformlar: PS4

Dark Souls ne uzak doğu temalarını birleştiren Nioh zorluğu bakımından eleştiri almış olsa da oldukça beğenilmişti. Devam oyunu ise aksiyona biraz daha ağırlık vererek daha çok oyuncuya ulaşma niyetinde gibi görülüyor. Nioh 2’de görülen en büyük yenilik ana karakterimizin form değiştirebilme yeteneği olarak göz çarpıyor.

Doom Eternal

Çıkış Tarihi: 20 Mart

Platformlar: PC, PS4, Xbox One

Bir çok oyuncunun geçtiğimiz yıldan beri büyük bir sabırla beklediği oyun Dom Eternal bu ayın 20’sinde çıkışını yapıyor. İlk oyundan çok daha kapsamlı ve büyük olacak olan oyun ile cehennem orduları ile bu sefer Mars yerine Dünya’da kapışacağız.

Half Life: Alyx

Çıkış Tarihi: 23 Mart

Platformlar: PC VR

Bu yılın en büyük hayal kırıklıklarından biri olan Half Life: Alyx bu ay çıkışını yapıyor. Yıllardır yeni bir Half Life oyunu beklerken sadece VR için bir oyun geliştirilmiş olması büyük tepkiler topladı. Umarız Alyx Valve için Half Life dünyasına geri dönüşte bir kapı açar ve beklediğimiz oyunlara en sonunda kavuşuruz.

Bleeding Edge

Çıkış Tarihi: 24 Mart

Platformlar: PC, Xbox One

Hellblade’in yapımcısı Ninja Theory’den gelen hiç beklenmedik bir oyun Bleeding Edge. İlk bakışta adeta bir Overwatch klonu gibi duran oyunun Apex Legends örneğinde olduğu gibi bu tarzın ötesine geçip kendi karakterine sahip olup olamayacağını zaman gösterecek.

Control: The Foundation

Çıkış Tarihi: 26 Mart

Platformlar: PC, PS4, Xbox One

Control geçtiğimiz yılın en başarılı ve bir o kadar gözden kaçmış oyunlarından biri olmuştu. Hikayesi ve oynanışı bakımından büyük beğeni toplayan oyun ilk eklenti paketi ile Oldest House’un derinliklerine inip buranın geçmişi hakkında yeni bilgiler sunuyor. Bizi nasıl sürprizler bekliyor merak ediyoruz.

Mount & Blade II: Bannerlord

Çıkış Tarihi: 31 Mart

Platformlar: PC

 

Mount & Blade hiç kuşkusuz hem ülkemizde hem de Dünyada en çok beklenen oyunlardan biri. İlk olarak erken erişim modeli ile oyunculara erişecek olan oyun bu süreçte oyunculardan gelecek olan geri bildirimler sayesinde kendini geliştirmeye devam edecek. Ancak mevcut durumda dahi ilk oyuna göre çok daha kapsamlı bir içerik bizleri bekliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here