Ana sayfa Haber ADATA Yeni Ürünlerini Computex 2019’da Sergileyecek

ADATA Yeni Ürünlerini Computex 2019’da Sergileyecek

793
0
PAYLAŞ
ADATA
ADATA

Dünyanın önde gelen yüksek performanslı DRAM modülü ve NAND Flash depolama ürünleri üreticisi ADATA Technology, 28 Mayıs’ta başlayacak Computex Taipei 2019 kapsamında oyuncu, tüketici ve kurumsal sınıftaki yeni ürünlerini tanıtacağını açıkladı. ADATA’nın “Game to the Xtreme” sloganıyla hazırladığı standın odağında ise oyunculara yönelik ürünler yer alacak.

XPG Experience Zone

ADATA’nın bu yılki standında oyuncu segmentindeki ürünlerin denenebileceği özel bir oyun alanı bulunuyor. Şirketin oyunculara yönelik ürün ailesini oluşturan XPG (Xtreme Performance Gear) markası altında fuarda ilk kez kullanıcıların beğenisine sunacağı ürünler arasında yeni bir oyuncu kulaklığı, klavye, mouse pad ve bilgisayar kasası gibi ürünler var.

XPG Precog Kulaklık

Markanın yeni oyuncu kulaklığı XPG Precog Gaming Headset dünyanın ilk çift sürücülü oyuncu kulaklığı olma özelliğini taşıyor. Kulaklık, iddialı frekans tepki aralığı ve sunduğu çok katmanlı ses ile kullanıcılara üstün bir oyun deneyimi yaşatmak üzere tasarlandı. FPS, Sanal 7.1 Surround ve Müzik diye üç ön ayarı bulunan kulaklık farklı uygulamalarda en iyi sesi sunmak için ortam gürültüsünü önlemeye yarayan ENC (Environment Noise Cancellation) teknolojisine de sahip.

 

XPG Summoner Klavye ve Battleground Mouse Pad

Gümüş, kırmızı ve mavi olmak üzere üç farklı Cherry MX anahtar seçeneği olan XPG Summoner Klavye, kullanıcılarına aradıkları çeşitliliği ve basma hissini sunabiliyor. Üstelik uzun oyun seanslarında rahat bir kullanım sunmak için ergonomik bilek desteği de RGB aydınlatmalı bu klavyeye eşlik ediyor.

Pürüzsüz, çizilmeye ve sıvı dökülmesine dayanıklı CORDURA® kumaştan yapılan XPG Battleground XL ve Battleground Prime mouse pad ise oyun deneyimini daha yukarılara taşıyan bir kullanım ve rahatlık sunuyor.

XPG Kasa, Soğutma Sistemi ve Güç Kaynağı

ADATA bu yıl ilk kez oyunculara yönelik çevre birimleri dışındaki yeni ürünlerini de Computex’te tanıtmaya hazırlanıyor. RGB aydınlatmalı XPG BattleCruiser ve XPG Invader adındaki bilgisayar kasaları, kendi sistemini toplamak isteyen kullanıcılara manyetik menteşeli kolay açılır ön panel ile alet kullanmadan kolay kurulum imkânı veriyor.

Bu iki yeni kasayla birlikte ARGB aydınlatmalı fanları ve 240mm radyatörü olan XPG Levante sıvı soğutma sistemi ile Intel2020 standardını karşılayan ve %92 enerji verimlilik oranına sahip XPG Core Reactor güç kaynağı da fuarda tanıtılacak ürünler arasında.

Hızlı, Uzun Ömürlü ve Esnek Kurumsal Çözümler

ADATA fuarda oyuncu ekipmanları yanında en yeni SLC, MLC ve 3D NAND SSD modelleri ile yeni hafıza kartları ve DDR4 2666 MHz bellek modülünü de ziyaretçilere sunacak. Ayrıca ADATA’nın kendi geliştirdiği A+SLC teknolojisine ilişkin detaylar da açıklanacak. A+ dizilim algoritmasına sahip özel geliştirilmiş bir NAND Flash aygıt yazılımı ile SLC performansı sunmayı hedefleyen bu teknoloji, verimliliği ve maliyetten tasarrufu bir araya getiriyor.

Rise of the Mech Etkinliğinde Buff Almayan Sınıf Kalmayacak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here