Ana sayfa Haber ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD Modelini Duyurdu

ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD Modelini Duyurdu

572
0
PAYLAŞ

Yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama ürünleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan ADATA Technology, oyuncular için ürettiği XPG GAMMIX S11 Pro PCIe Gen 3×4 M.2 2280 SSD modelini duyurdu. Yeni SSD modeli firmanın oyunculara mümkün olan en yüksek performansı verecek donanımlar üretme hedefine olan bağlılığını gösteriyor.

Fark Yaratan Performans

Gelişmiş 3D NAND Flash yongalarla üretilen XPG GAMMIX S11 Pro, yüksek kapasite, daha iyi verimlilik değerleri, daha yüksek güvenilirlik ve TBW değerleri sunuyor. Yüksek hızlı PCIe Gen 3×4 arayüzünü kullanan ve NVMe 1.3 ile SLC önbellekleme teknolojileri ve DRAM tampon bellek gibi özellikleri sayesinde saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3000 MB’a kadar yazma hızları sunabiliyor. GAMMIX S11 Pro, bu özelliğiyle sıradan sabit disklerin ve SATA SSD’lerin performansını yeterli bulmayan kullanıcıların bir numaralı tercihi olmaya aday.

XPG GAMMIX S11 Pro saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3000 MB’a kadar yazma hızları sunabiliyor.
XPG GAMMIX S11 Pro saniyede 3500MB’a kadar okuma ve 3000 MB’a kadar yazma hızları sunabiliyor.

SSD’lerin gerçek performansında önemli bir gösterge olan rasgele okuma ve yazma becerisi bakımından da iddialı olan GAMMIX S11 Pro, 390K/380K IOPS’a kadar çıkabiliyor. Böylelikle kullanıcılar sistem açılışında, büyük boyutlu dosyaların transferinde ve oyunlarda yüksek hızlar ve kısa tepkime süreleri elde edebiliyor.

GAMMIX S11 Pro performans kadar veri güvenliğine de önem veriyor. LDPC (Düşük Yoğunluklu Parite Kontrolü) hata düzeltme kodu teknolojisinden faydalanan ürün, geniş bir yelpazedeki veri hatalarını tespit ederek kullanıcıların veri kaybı yaşamasını önlüyor. Ayrıca Uçtan Uca Veri Koruması ve RAID desteği de olan SSD, verilere izinsiz ulaşımı engellemenin yanında veri aktarımının istikrarlı biçimde sürdürülmesini de sağlıyor.

Daima Serin Daima Hızlı

ADATA uzun süreli yük altında kullanımda ısı birikmesine bağlı olarak performans düşüşlerini önlemek içinse S11 Pro SSD’nin üzerini şık görünüşlü bir metal soğutucu ile kaplamış. Böylelikle 10 santigrat dereceye kadar daha serin çalışabilen GAMMIX S11 Pro kullanıcılara performans kaybı yaşamadan uzun süreli kullanım sunuyor.

10 santigrat dereceye kadar daha serin çalışabilen XPG GAMMIX S11 Pro kullanıcılara performans kaybı yaşamadan uzun süreli kullanım sunuyor.
10 santigrat dereceye kadar daha serin çalışabilen XPG GAMMIX S11 Pro kullanıcılara performans kaybı yaşamadan uzun süreli kullanım sunuyor.

Üç farklı kapasite seçeneğiyle gelen GAMMIX S11 Pro SSD’nin yakın zamanda 256GB için 439TL, 512GB için 769TL ve 1TB’lık model için 1479TL fiyat etiketiyle raflarda yer alması bekleniyor. Ürünle ilgili ayrıntılı bilgi için web adresini ziyaret edin.

Ring of Elysium İçin Yeni Oyun Modu Geliyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here