Ana sayfa Haber Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları’na Geldi

Darkmoon Panayırı Hearthstone Savaş Meydanları’na Geldi

5791
0
PAYLAŞ
Hearthstone

Dışarısı biraz soğuk olsa da Hearthstone Hanında, ateş başında her zaman sıcak bir yer var! Yılbaşı kutlamalarında yerinizi almaya hazırlanın. Savaş Meydanları’na eklenen kadim yenilikleri, karlı han kapışmalarını ve yepyeni Kahramanlar Kitabı bölümlerini kaçırmayın!

Savaş Meydanları Güncellemesi

Oyuncular 15 Aralık tarihinden itibaren üç yeni kahraman, 10 yeni minyon ve özel Darkmoon Ödülleri’yle kadim ilahların gücünden faydalanabilecek. Bu kudretli büyüler Savaş Meydanları için yeni ve sınırlı süreli bir mekanik konumunda. Her dört turda bir Darkmoon Ödülü keşfedip onu elinize ekleyeceksiniz. Ayrıntılar için makalemize göz atabilirsiniz: https://playhearthstone.com/en-us/news/23584142

Ayrıca bugünden itibaren 18 Ocak’a kadar oyuna giriş yapan tüm oyuncular 500 altın ve beş adet Darkmoon Panayırı Dehşeti kart paketi kazanıyor!

Yeni Kahramanlar Kitabı: Garrosh – Tek Kişilik Deneyimi (16 Aralık)

Garrosh gençliğinde ailesinin mirasıyla barışmakta zorlanıyordu. Hayatının ilerleyen dönemlerinde bunu benimsemesinin ardından Horde’da çabucak yükseldi ve hem gücü hem de inancıyla pek çok kişiyi etkiledi. Peki yüreğinin derinliklerinde nasıl sırlar yatıyor? Kahramanlar Kitabı: Garrosh, Hearthstone’un Kahramanlar Kitabı serisinin üçüncü bölümü ve tüm oyuncular için tamamen ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Savaşçı Paketi kazanacak.

Yılbaşı Han Kapışmaları Başlıyor
  • (Gift Exchange Tavern Brawl) Hediyeleşme Han Kapışması (16 Aralık)
  • (Wacky Waxy Winter Veil) Mum Çılgınlığı (23 Aralık)
Yeni Kahramanlar Kitabı: Uther – Tek Kişilik Deneyimi (5 Ocak)

Işık tarafından kutsanan Uther, Gümüş El Düsturu’nun ilk paladini olmuş ve İkinci Savaş sırasında Lordaeron’u Horde’a karşı savunmuştu. Uther herkesin saygı duyduğu biriydi ve tahtın varisini eğitmesi için seçilmişti. Ta ki işler tamamen farklı bir hal alana kadar… Kahramanlar Kitabı: Uther, Hearthstone Kahramanlar Kitabı serisinin dördüncü bölümü ve o da tüm oyuncular için ücretsiz. Bu macerayı tamamlayan oyuncular 1 Paladin Paketi kazanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here