Ana sayfa Haber Epic Games Fortnite World Cup Kreatif’i Duyurdu

Epic Games Fortnite World Cup Kreatif’i Duyurdu

518
0
PAYLAŞ

Tüm dünyada 250 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite’ın yaratıcısı Epic Games, bugün yaptığı bir açıklamayla sevilen oyunu için yeni bir etkinliğin duyurusunu yaptı. Firmanın detaylarını paylaştığı World Cup Kreatif’te oyuncular 3 milyon dolar tutarındaki ödül havuzundan pay almak için mücadele edecekler.

Rekabet Yeni Bir Şekil Alıyor

Geçtiğimiz ay 2019 yılında rekabetçi etkinliklerde 100 milyon dolar tutarında ödül dağıtacağını açıklayan Epic Games, bu kapsamda önceki hafta toplamda 40 milyon dolar ödül havuzu olan Fortnite World Cup hakkındaki detayları paylaşmıştı. Firmanın bugün duyurduğu World Cup Kreatif ise şansını Battle Royale modu dışında denemek isteyen oyun severleri eğlenceye katılmaya davet ediyor.

Oyuncuların Fortnite World Cup ile aynı tarihlerde New York City’de düzenlenecek Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanmak için öncelikle 29 Nisan – 7 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek elemeleri geçmeleri gerekecek. 5 haftalık elemeler sonunda seçilen 15 oyuncu, 26-28 Temmuz tarihlerinde yapılacak World Cup Kreatif finallerinin heyecanını yerinde yaşama ve büyük ödülü kazanmak için mücadele etme şansı yakalayacak.

En Yaratıcı Videoyu Çeken Kazanır

Oyuncular World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanmak için 5 hafta boyunca Fortnite topluluk içerik üreticileri tarafından özel olarak tasarlanmış haritalarda mücadele edecek. Ardından Fortnite’ın oyun içi tekrar izleme aracı ile çektikleri videoyu belirlenen bir etiketle YouTube’da yayınlayacaklar. Her hafta yeni bir harita ve yeni bir şans demek. Fortnite topluluğundan seçilecek içerik üreticilerinin beğenisini kazanan videoların sahipleri, World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanacaklar.

World Cup Kreatif katılma şartlarına buradan göz atabilirsiniz.

Fortnite Görev Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here