Ana sayfa Oyun espor Fortnite Yayıncısı Ewok, HyperX Marka Elçileri Ailesine Katıldı!

Fortnite Yayıncısı Ewok, HyperX Marka Elçileri Ailesine Katıldı!

12143
0
PAYLAŞ
Ewok HyperX
Ewok HyperX

HyperX, yeni marka elçisi olarak Fortnite yayıncısı ve oyuncusu olan 14 yaşındaki Soleil “Ewok” Wheeler ile anlaşma yaptığını duyurdu. Bu yeni sponsorluk anlaşması ile Ewok artık yayın yaparken HyperX ’in oyuncu klavyelerini, oyuncu farelerini ve padlerini, SSD ‘lerini ve de bellek modüllerini kullanacak. Fortnite’daki yetenekleri ile tanınan kadın oyuncu Ewok, daha öncesinde Forbes 30Under30, Teen Vogue ’s 21Under21 listelerine girerek tanımıştır. Ayrıca 2019 yılının En İyi Yayıncı kategorisinde Altın Joystick Ödülünü almıştır.

HyperX ’in yeni marka elçisi, yayıncısı ve kanaat önderi Ewok, “HyperX ’in ürünlerini kullanmayı ve topluluğa olan bağlılıklarını seviyorum ve bu ekibin bir üyesi olduğum için heyecanlıyım.” diyerek sözlerine şöyle devam etmiş. “Genç bir kadın oyuncu olarak, başkalarına başarabileceklerinizin hiçbir sınırı olmadığını göstermenin önemli olduğunu düşünüyorum. Umarım çabalarım başkaları için de ilham kaynağı olacaktır.”

HyperX Marka Elçileri ailesinin yeni üyesi Ewok

Ewok’un Fortnite yetenekleri, TimTheTatman ve Mizkif gibi ünlü Twitch yayıncılarının da dikkatini çekmişti. Ewok’a ev sahipliği yaparak popülaritesinin artmasına ve binlerce takipçi kazanmasında yardımcı olmuşlardır. Ayrıca Ninja, Dr. Lupo ve TeamLiquid ’den Chap ile yayın yapan Ewok, hayır yardımı 20.000$ ile sonuçlanan Fortnite Ünlüler Pro-Am turnuvasında şarkıcı ve aktör Jordan Fisher ile yarışmıştı. Hatta Fortnite Summer Block Partisi ve Fortnite Dünya Kupası Pro-Am dahil olmak üzere de birçok etkinliğe katılmıştır. Ewok 2019 yılında sadece Mixer platformunda yayın yapmaya başlayarak 145.000 ’den fazla izleyiciye ve bir milyondan fazla toplam görüntülemeye sahip.

HyperX Pazarlama Müdürü Khoi Nguyen yaptığı açıklamada, “HyperX olarak, Ewok’u HyperX kanaat önderleri, ünlüleri ve temsilcileri ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz. Oyun topluluğunun motive eden, kanaat önderi ve yetenekli oyuncusu Ewok, HyperX Hero ’da bulunan becerilerini ve güçlü yanlarını beraberinde getiriyor.” açıklamasında bulunmuş.

Genç oyuncu, HyperX Heroes desteğini alarak yalnızca HyperX oyuncu ürünlerini kullanacak. Böylece kişisel oyuncu profilinden ilham alınarak tasarlanmış illüstrasyona sahip olacak. Ewok böylece ABD Grammy ödüllü Post Malone, futbolcu JuJu Smith-Schuster, basketbol oyuncuları Joel Embiid ve Gordon Hayward. Buz hokeyi oyuncusu Filip Forsberg ve uluslararası futbolcular Raphaël Varane, Dele Alli ve Marco Reus da dahil olduğu kadroya katı, HyperX’in uluslararası alanda tanınan yeteneklerin büyüyen kadrosuna katılmış oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here