Ana sayfa Haber GETSUFUMADEN: Undying Moon, Steam Üzerinde Erken Erişime Açıldı

GETSUFUMADEN: Undying Moon, Steam Üzerinde Erken Erişime Açıldı

248
0
PAYLAŞ
Getsufumaden: Undying Moon

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı bir açıklamayla bağımsız oyun stüdyosu GuruGuru tarafından geliştirilen yeni 2 boyutlu hack-and-slash roguvania tarzı oyununu GETSUFUMADEN: Undying Moon’nun Steam® üzerinde Erken Erişime açıldığını duyurdu. GetsuFumaDen: Undying Moon, 40 TL erken erişim fiyatıyla oyuncularla buluşuyor.

11 dilde yayınlanan GetsuFumaDen’in Erken Erişim sürümü, Japonların Ukiyo-e görsel tarzında tasarlanmış hepsi birbirinden güzel toplam sekiz bölümden oluşuyor. Erken Erişim paketi, oyunun orijinal Famicom sürümü, dijital artbook ve orijinal oyun müziklerini içermekte.

KONAMI oyuncuların geri bildirimlerini iletmek için kullanabilecekleri resmi Discord sunucusu açmak. Bunun yanı sıra bu sürümün kaydedilmesini ve yayınlanmasını desteklediklerini belirtiyor. Kullanıcı İçerik Kılavuzu, dünya çapındaki içerik üreticilerine oluşturdukları içeriklerde yardımcı olmak. Aynı zamanda kafalarında oluşabilecek soruları yanıtlamayı hedeflemekte. Bu kılavuz 14 Mayıs’ta sizlerle olacak.

1000 yıllık barış dolu geçen, huzurlu bir döneminin ardından, cehennemin mührü kırılıyor. Kötü ruhlar açılan geçitten dünyaya akın etmeye başlıyor. Yıkımın eşiğine gelen dünyayı kurtarmak için klanının lideri olan Getsu Fuma. Cehennemin en derin çukurlarına inerek kötülüğü kökünden temizlemek zorunda.

GetsuFumaDen, roguevania (her oyunda farklı içerikli, roguelike oyunlarla aksiyon ve keşfetme temelli oyunların kombinasyonu) türü 2D aksiyona sahip. Bununla birlikte geleneksel Japon sanatına dayanan oldukça görkemli ve karanlık fantastik bir evrenle birleştiriyor. Farklı oynanış stillerine uygun bir dizi silah ve gereçte ustalık kazanmaya çalışarak ilerleyecekler.

GetsuFumaDen oyunda yer alan stratejik çarpışmaları, Japon dövüş sporlarının doğru zamanlama ve mesafeyi temel alan unsurlarına dayandırıyor. Oyuncular korkutucu boss’lar ve sürekli değişen planlara karşı mücadele edecekler. Böylece üstesinden geldikleri her sorunun ardından daha da güçlenecekler.

GetsuFumaDen: Undying Moon ile ilgili daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.konami.com/games/getsufumaden/eu/en/

  • Steam Mağaza Sayfası – LINK
  • Resmi Twitter Hesabı – LINK
  • Resmi Discord Sunucusu – LINK

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here