Ana sayfa Haber HyperX, Gamescom’da Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

HyperX, Gamescom’da Cloud Alpha S Oyuncu Kulaklığını Tanıttı

495
0
PAYLAŞ

Kingston Technology Company Inc.’in oyunculara yönelik bölümü olan HyperX Gamescom’da HyperX Cloud Alpha S oyuncu kulaklığını tanıttı. Cloud oyuncu kulaklığı serisinin bu yeni üyesinde üç seviyeye sahip bas ayarı sürgüsü ve dinleyiciyi oyun atmosferinin içine sokan özel HyperX sanal 7.1 çevresel ses özelliği bulunuyor.

Cloud Alpha S, oyun içi sesleri inanılmaz frekans aralığı, ton ve tını ile hassas bir şekilde sunmak için çift odacık teknolojisinden yararlanıyor. Cloud Alpha S, sahip olduğu çift odacık sayesinde bas sesleri orta ve yüksek frekanslı seslerden ayırarak oyunları, müzikleri ve filmleri etkileyici ve gerçekçi hale getiren dinamik sesler oluşturuyor. HyperX Cloud Alpha’nın tüm tasarım ve ses kalitesi özelliklerini taşıyan Cloud Alpha S, bunlara ek olarak 7.1 çevresel ses ve birleştirme özellikleriyle dinleme deneyimini zenginleştiriyor.

“HyperX çevre birimleri serimizi Cloud Alpha S oyuncu kulaklığıyla genişletmekten heyecan duyuyoruz.” diyen Kıdemli İş Birimi Müdürü Marcus Hermann, sözlerine şöyle devam etti: “Kullanıcılara orijinal HyperX Cloud Alpha’nın tüm rahatlığı ve tarzına sahip 7.1 sanal çevresel ses özellikli bir kulaklık sunuyoruz. Yeni Alpha S, oyunculara hassas ses kalitesi ve kullanışlı kontrol özellikleriyle etkileyici bir ses deneyimi yaşatıyor.”

Cloud Alpha S; yüksek kaliteli hafızalı köpükten üretilen kulak yastıkları, nefes alabilir yapıdaki suni deri ve dayanıklı alüminyum çerçeve ile HyperX’e özgü rahatlığı sağlıyor. Kulaklık ayrıca, gürültü engelleme özelliğine sahip ayrılabilir bir mikrofon, örgülü kablo, kumaş yedek kulak yastıkları ve taşıma çantasıyla birlikte geliyor.

Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi Duyuruldu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here