Ana sayfa Haber Konami ve KeelWorks CYGNI: All Guns Blazing için Anlaştı

Konami ve KeelWorks CYGNI: All Guns Blazing için Anlaştı

19
0
PAYLAŞ
CYGNI: All Guns Blazing

Konami Digital Entertainment B.V. ve İskoçya merkezli stüdyo KeelWorks Ltd, bugün stüdyonun ilk oyunu CYGNI: All Guns Blazing için küresel bir yayıncılık (publishing) anlaşması yaptıklarını duyurdu. Çift kontrollü (mobil oyunlarda iki baş parmakla hareket ve saldırıları kontrol etmeye dayanan oynanış), kuşbakışı bir nişancı oyunu olan CYGNI, nostaljik oyunların tadını yeni nesil grafikler, Hollywood kalitesinde animasyon ve bitmeyen aksiyonla bir arada sunuyor.

Konami Digital Entertainment B.V. Geliştirme Stratejisi Müdürü Richard Jones, konuyla ilgili şunları söyledi: “KeelWorks gibi genç, yetenekli bir stüdyo ile ortaklığımızı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Kendileriyle CYGNI gibi harika bir projede çalışmak gerçekten bir onur. Oyunu ilk oynadığımız andan itibaren klasik KONAMI oyunlarının DNA’sını içerdiğini fark ettik ve hedeflerimizden biri de klasik oyunların ruhunu yaşatan projeler üzerinde çalışmak. CYGNI’nin yüksek oktanlı oynanışı, şık tasarımı ve harika grafikleri, shoot ’em up tarzına yeni bir soluk getiriyor.”

KeelWorks Ltd’in kurucusu ve CEO’su Meher Kalenderian ise duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Küçük ve bağımsız bir şirket olarak KeelWorks ekibini büyütmek, tüm dikkatimizi ve zamanımızı ilk girişimimiz olan CYGNI’nin geliştirilmesine adamak için bir yatırıma ihtiyaç duyuyorduk. Konuştuğumuz tüm yayıncılar arasında KONAMI ile olan iletişimimiz başlangıçtan beri çok farklıydı. Klasik shmup’lar üzerinde uzun ve geniş kapsamlı bir maziye sahip olan KONAMI, CYGNI’nin vizyonunun hemen fark etti ve bizlere güvenmeyi seçti.

Ancak bizi KONAMI ile çalışmaya en çok ikna eden ve cesaretlendiren şey, ekibinin sadece oyuna değil, aynı zamanda arkasındaki insanlara da yatırım yapma hevesiydi. Yaklaşımlarından dolayı büyük onur duyduk. Bu ortaklıktan son derece mutluyuz ve zamanı gelince CYGNI hakkında daha fazla güncelleme paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!”

CYGNI: All Guns Blazing, PC ve konsollar için halen aktif olarak geliştirilmeye devam etmekte. Yayın penceresi daha sonraki bir tarihte duyurulacak.

CYGNI: All Guns Blazing Hakkında

Göz kamaştırıcı görseller, muhteşem sesler ve akıllara durgunluk veren aksiyon, CYGNI: All Guns Blazing’i yeni nesil shoot ’em up’ların öncüsü yapıyor.

Yeterince silahınız ve personeliniz olmadan, hayatta kalmak için cehennem gibi bir gökyüzüne doğru uçuşa geçin. Enerjiyi silahlar veya kalkan sistemleri arasında yönlendirerek hem karadan hem de havadan gelen acımasız düşman dalgalarına karşı çıkın. Geminizi upgrade edin, devasa uzaylı canavarları alt edin ve hayatta kalmak için mücadele edin.

CYGNI, heyecanlı bir oyun deneyimi sunmak için göze, kulağa ve zihne aynı anda hitap ediyor. CYGNI, shoot ’em up’ları baştan icat etmeye değil, bu keyifli oyun türünü yeni nesil bir deneyime aktarmayı hedefliyor.

CYGNI gezegeninde uzun süredir kayıp bir uygarlığın kalıntıları içinde kamp kuran koloni, güçlü, biyomekanik bir uzaylı ırkının sürpriz saldırısıyla yok edilir. Filoda kalan çok az sayıdaki taşıyıcı pilotlarından biri olarak, bitmek bilmeyen uzaylı bombardımanına karşı tek savunma hattı sizsiniz.

  • Yeni nesil görseller, animasyon ve özel efektlerle CYGNI, sinematik bir deneyim
  • Hava ve kara saldırı dalgalarına karşı ister tek başınıza ister bir arkadaşınızla co-op çarpışın
  • Kalkanlar (savunma) veya silah sistemleri (saldırı) arasında geçiş yaparak enerjiyi nereye yönlendireceğinizi seçin
  • Geminizi güçlendirmek için enerji toplayın ve bunları sert mermilerden bir dizi füzeye uzanan farklı silahları güçlendirmekte kullanın
  • Neon ışıklı metropoller, okyanuslar ve diğer dünya dışı manzaralarda gezerken havadan havaya ve havadan yere saldırılar başlatın
  • Sinematik ve destansı boss savaşlarında devasa düşmanlara kafa tutun
  • Tamamen orkestral müzikler ve sürükleyici ses tasarımları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here