Ana sayfa Haber Kral Şakir Macera Adası Tüm Mobil Cihazlar İçin Çıktı

Kral Şakir Macera Adası Tüm Mobil Cihazlar İçin Çıktı

475
0
PAYLAŞ
Kral Şakir
Kral Şakir

Sadece çocukların değil, her yaştan insanın severek takip ettiği çizgi dizi ve kitap serisi Kral Şakir’in merakla beklenen oyunu Kral Şakir: Macera Adası, Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak yayınlandı. Aynı adı taşıyan kitabın devamı niteliğini taşıyan Macera Adası’nda oyuncular, ıssız bir adaya düşen Kral Şakir ve arkadaşlarına birbirinden heyecanlı ve farklı oyun özelliklerine sahip beş bölümde eşlik edecekler.

Oyunun geliştiricisi olan Fiber Games’in kurucu ortaklarından Sinan Akkol “Kral Şakir, Grafi2000 tarafından son derece özenle hazırlanmış bir çizgi dizi; aynı zamanda kitapların yayıncısı Eksik Parça tarafından da aynı özenle kitap serisi haline getirilmiş durumda. Kral Şakir dünyasını benzersiz yapan, her yaştan mizah severin ilgisini çekebilecek kadar kendine has bir üsluba sahip olması. Biz de oyunu geliştirirken bu özenli ve dinamik yapıya sadık kalmak istedik.

Oyunun içinde şu anda beş ayrı bölüm var ve bu bölümlerin sunduğu deneyim birbirinden tamamen farklı. Bu bölümlerde oyuncular, mümkün olduğunca uzun süre hayatta en uzak mesafeye ulaşmaya çalışacaklar. Oyuncuların tekrar tekrar açıp oynayabilecekleri bir deneyim sunmak istedik. Bu yıl içinde oyuna yeni bölümler de ekleyeceğiz.” diyerek oyunun çıkışından dolayı son derece heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Macera Adası’nda oyuncular, dijital kostümler ve karakterlerle dolu bir koleksiyonu tamamlamaya çalışacakları gibi, her bölümde en uzak mesafeye ulaşmaya çalışıp yüksek skor için mücadele edecekler. Diğer yandan oyun içinde ulaşabilecekleri dijital kitap ile Macera Adası hikâyesinin devamını okuyabilecekler. Her yaştan oyun severin ilgisini çekebilecek Kral Şakir: Macera Adası, Android ve iOS platformlarından indirilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here