Ana sayfa Haber Magic: ManaStrike Dünyada ve Türkiye’de Yayınlandı

Magic: ManaStrike Dünyada ve Türkiye’de Yayınlandı

374
0
PAYLAŞ

Magic: ManaStrike, Magic: The Gathering’in geniş hikayesinin heyecanını bambaşka bir yöne taşıyan hareketli bir strateji oyunu. Oyunun hikayesinde, Planeswalker’lar ile bir savaşı kaybeden Magic: The Gathering’in en güçlü kötü karakteri Nicol Bolas, Planeswalker’ların zayıflıklarını bulmak için bir paralel evren yaratır. Oyuncular da Nicol Bolas bir anlaşma yaparak onun dünyasında Planeswalker ve birimlerini kontrol edip ona savaş raporları vermekle yükümlüdür.

Kartları topla, stratejini kur

Oyuncular hızlı ve öğrenmesi kolay olan, dinamik gerçek zamanlı savaşları, dünyanın dört bir yanından oyuncularla birlikte deneyimleyebilecek. Oyuncular, savaş sırasında yüksek kaliteli 3D görsele sahip ikonik Magic: The Gathering kartları ile birimleri çağırabilecek, büyü yapabilecek ve güçlü Planewalker’ları savaşa sürebilecek. Magic’teki beş renk olan Beyaz, Mavi, Siyah, Kırmızı ve Yeşil kart toplayarak oyuncular, her rengin tarzını ve türünü öğrenerek onları zafere taşıyacak bir strateji geliştirebilecek.

Ön kayıt yaptıranlar ödüllerine kavuşuyor

Açılışta, Magic: ManaStrike için ön kayıt yaptıran oyuncular Gold (oyun içi para birimi), Gems (özel para birimi), bir Player Icon, ve on adet Planeswalker temalı emoji alabilecekler. Oyuncuları bekleyen diğer etkinlikler ve ödüller şu şekilde:

  • Yedi Gün Giriş Etkinliği: Gold, Gems ve Card Pack’ler yedi gün gün boyunca oyunculara verilecek,
  • Yeni Planeswalker’lar:
    • Ob Nixilis: Oyuncular bu Planeswalker’ı Magic Pass yükseltmesi ile alabilir,
    • Calix: Magic Pass olmaksızın satın alınabilir,
  • Tamamen yeni bir Gideon skin’i,
  • Theros-Temalı Harita: Magic: The Gathering’in yeni Theros Beyond Death eklentisi için tamamen yeni bir Theros temalı harita Rank 5 üzeri oyuncuları bekliyor.

Magic: ManaStrike, App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here