Ana sayfa Haber PUBG Nations Cup Takım Kadroları Açıklandı

PUBG Nations Cup Takım Kadroları Açıklandı

175
0
PAYLAŞ

Son Güncelleme

PUBG Corporation’ın 9-11 Ağustos tarihlerinde Güney Kore’nin Seul’deki Jangchung Arena’da gerçekleşmesi planlanan Nations Cup etkinliği öncesinde, 16 takımın her biri için tam kadrolar açıklandı.

Diğer uluslararası spor etkinliklerine benzer şekilde, en iyi PUBG profesyonelleri 500.000 $ ‘lık ödül havuzundan pay almak için ülkeleri temsil etmek üzere seçildiler. Listedeki açıklamaya ek olarak firma, oyunun hatırası olarak hazırlanan bir skin olan PUBG Nations Cup Pan’ı da açıkladı.

PUBG Nations Cup, Stockholm’deki (19-21 Temmuz) GLL Grand Slam: PUBG Classic ve Bangkok’taki (26-28 Temmuz) MET Asya Serisi: PUBG Classic‘i de içeren heyecan verici bir PUBG Esports yazının doruk noktası olacak.
Nations Cupda yarışan 16 takımın son kadrosu aşağıdadır:
Arjantin 
  • Ernzxr (BitLoft Esports)
  • SzylzEN (BitLoft Esports)
  • RiboxD (Team Singularity)
  • p0me (Team Singularity)
  • Koç: Patt (Piantaos Gaming) 
Avusturya 
  • luke12 (Athletico)
  • Zoidm8 (Athletico)
  • Insight (Incognito)
  • Jouxy (Incognito)
  • Koç: Nutshot (Team Immunity)
Brezilya 
  • rogiwOw (FURIA Esports)
  • Rdnx (FURIA Esports)
  • and1FPS (Red Canids Kalunga)
  • rustyzera (Red Canids Kalunga)
  • Koç: Nananga (Black Dragons)
Kanada
  • Kaymind (Cloud9)
  • DrasseL (Ghost Gaming)
  • Meluke (Tempo Storm)
  • Moody (Team Envy)
  • Koç: Didz (Lazarus)
Çin
  • GODV (Four Angry Men) 
  • Summer (VC Gaming)
  • Mad98 (ARK.GAME TEAM) 
  • Dec12th (Black Ananas)
  • Koç: Cameal (AMY Spacetime) 
Finlandiya 
  • Sambty (Team Liquid)
  • Tiikzu (Winstrike)
  • Mxey (Faze Clan)
  • Jembty (Team Liquid)
  • Koç: Skuijke (ENCE) 
Almanya 
  • UdyrMayFire (G2 Esports)
  • Caint (G2 Esports)
  • Braexco (G2 Esports)
  • ItzzchrizZ (G2 Esports)
  • Koç: CupofMagic (ALTERNATE aTTaX)
Japonya
  • Dep (Crest Gaming Xanadu)
  • CiNVe (SunSister Suicider’s)
  • SSeeS (DetonatioN Gaming White)
  • gabha (SunSister Suicider’s)
  • Koç: DMM GAMES
Rusya 
  • ADOUZ1E (Natus Vincere)
  • ubah (Faze Clan)
  • ceh9 (Natus Vincere)
  • Kemba7 (CrowCrowd)
  • Koç: Dyrem (Reciprocity)
Güney Kore 
  • Pio (Gen.G)
  • Inonix (DPG danawa)
  • Loki (Gen.G)
  • Aqua5 (DeToNator)
  • Koç: SeungHu Bae (Gen.G) 
Tayland 
  • Thanawat (Armory Gaming)
  • DUCKMANZ (Armory Gaming)
  • MinORu (MiTH)
  • shippyS (Tokio Striker)
  • Koç: Voo (MiTH )
Türkiye 
  • Mertgungor (Digital Athletics)
  • ABeautifulDeath (Digital Athletics)
  • SIXMO (Digital Athletics)
  • Iroh (Digital Athletics)
  • Koç: Dr1LL (Digital Athletics) 
İngiltere
  • Realzx (Pittsburgh Knights)
  • mykLe (Team SoloMid)
  • vard (Ninjas in Pyjamas)
  • MiracU (Ninjas in Pyjamas)
  • Koç: microstar (Tempo Storm)  
ABD
  • Sharky (Tempo Storm)
  • Zanpah (Tempo Storm)
  • Valliate (SpaceStation Gaming)
  • Bahawaka (SpaceStation Gaming)
  • Koç: Jabroni (Ghost Gaming)
Vietnam
  • Sapauu (Sky Gaming Daklak)
  • Nhism (Refund Gaming)
  • Leviz (Divine Esports)
  • Basill (Cerberus Esports)
  • Koç: DjChip (Refund Gaming) 
Çin Tapei 
  • SR (ahq eSports Club)
  • ChiaWei1031 (GEX)
  • Milk (ahq eSports Club)
  • Leo (MP5)
  • Koç: AfteR (Ahq eSports Club)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here