Ana sayfa Haber PUBG Sezon 5 Miramar Güncellemeleri

PUBG Sezon 5 Miramar Güncellemeleri

386
0
PAYLAŞ

PUBG Corporation sıradaki dönemsel içeriğini açıkladı; Sezon 5 ve Survivor Pass: Badlands! Yeni sezon, haritadaki nesneler, arazi ve loot güncellemeleri ile sabit nişan dürbünlü ve haritaya özel Win94 tüfeği dahil olmak üzere Miramar’da iyileştirmeler sunan 5.1 Güncellemesi ile başlıyor.

Oyuncular artık takım arkadaşlarına yardım etmenin ve eşya fırlatma mekaniği ile düşmanlarını devirmenin yeni bir yoluna sahip olacak. Takım arkadaşlarınıza ihtiyaç olduğunda enerji içeceğini fırlatın ya da risk alın ve kalan son kişiyi ustalıkla hesaplanmış bir tava fırlatışı ile devirin.

Oyun güncellemelerine ek olarak, PUBG Survivor Pass yeni ödüller, görevler ve gelişmiş sistemler ile geri döndü! Survivor Pass: Badlands, oyuncuları zorlu çöl hayatı ve eski sakinlerinden esinlenilmiş temaya sahip kıyafetler ve silah kaplamalarıyla ödüllendiriyor. Ayrıca oyuncular oyunu normal modda oynarken topluluk olarak bir araya gelip Sezon 5 hikaye fragmanının bölümlerini açarak ilk kez bir sezon boyunca Miramar’ın tarihine dalabilecekler.

Tüm bunlar ve daha fazlası, Güncelleme 5.1 23 Ekim’de PC canlı sunucularına ve 29 Ekim’de konsol canlı sunucularına ulaştığında erişilebilir olacak. Aksiyonu hemen yaşamak isteyenler için ise PC Test Sunucusu bugün açılıyor! Sezon 5 ile gelen güncellemelerin tam listesine bu linkten ulaşabilirsiniz.

PUBG LITE Survival Masters 4vs4’ Şampiyonu Belli Oldu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here