Ana sayfa Haber PUBG Sezon 6 Karakin Haritasıyla PC Sunucularında Başladı

PUBG Sezon 6 Karakin Haritasıyla PC Sunucularında Başladı

485
0
PAYLAŞ
PUBG Sezon 6
PUBG Sezon 6

PUBG Corporation yeni sezonun içeriklerini açıkladı; Sezon 6 ve Survivor Pass: Shakedown! Heyecan ve mücadele dolu karşılaşmalara ev sahipliği yapacak 2×2 boyutundaki yepyeni bir haritayı içeren yeni sezon, 6.1 güncellemesiyle başlıyor.

Oyuncular böylelikle yeni haritayla binalara giriş noktası açabilirler, duvarlara mermi izleri bırakabilirler ve düşmanları devirmek veya onlardan saklanmak için yer altı tünellerine girebilirler. Yeni eklenen Siyah Bölge oyuna bambaşka bir dinamik kazandırıyor; oyuncuların bir füze saldırısının altında kalmalarını önleyip güvenli sandıkları binalardan çıkmalarına zorluyor.

PUBG Sezon 6

Yeni haritanın eşleştirme süresine etki etmemesini sağlamak için dönüşümlü harita sistemi devreye girecek. Dönüşümlü sistem periyodik olarak kalıcı olmayan haritalar sunacak. İlk dönüşümde ise Karakin, Vikendi haritasının yerini alacak.

Sezon ilerledikçe oyuncular yeni Panzerfaust roketini ve Siyah Alan ile ile ilgili gelişmeleri gözlemleyebilecekler.

Oynanış güncellemelerine ek olarak Survivor Pass, yeni ödüller, görevler ve gelişmiş sistemleri oyuna ekliyor. Survivor Pass: Shakedown, oyuncuları yeni adanın temasına uygun olarak kıyafet ve silahlarla ödüllendirecek. Tenebres kaçakçılarının, gizemli Rapture Squad’inin ve bu sezon hikayesinin yeni kostümlerini kuşanma zamanı başlıyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here