Ana sayfa Haber Razer, Deathadder V2 ve Basilisk V2’yi Duyurdu

Razer, Deathadder V2 ve Basilisk V2’yi Duyurdu

158
0
PAYLAŞ
Razer, Deathadder V2 ve Basilisk V2’yi Duyurdu
Razer, Deathadder V2 ve Basilisk V2’yi Duyurdu

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, en çok satan faresinin en yeni üyesi DeathAdder V2 ile sonuna kadar özelleştirilebilir oyun faresi Basilisk V2’nin, endüstri lideri fare teknolojisine sahip özelliklerle piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

İlk çıkışından bu yana Razer DeathAdder, 2019 itibari ile dünya çapında 10 milyondan fazla satış yapan, 30’dan fazla ikonik tasarımda varyasyon ile sürekli olarak oyun fareleri için çıtayı yükseltti. Kendine has tasarımını ve sınıfında lider ergonomisini koruyan Razer DeathAdder V2; artık Razer’ın Focus+ Optik Sensörü, Optik Fare Anahtarları ve Razer™ Speedflex Kablosu ile yeni V2’yi herhangi bir oyuncunun cephaneliğinde bulunması gereken temel bir silah haline getiriyor.

Mükemmel şekle sahip ikonik ergonomik tasarım

Orta ve büyük eller için özel olarak tasarlanan DeathAdder’ın benzersiz ergonomik şekli, avuç içi tutuşu seven kullanıcılar için mükemmel uyumluluk sağlarken, pençe tutuş stilleriyle de oldukça iyi çalışır. Geleneksel ofis ergonomisinin ötesine geçen optimize edilmiş tasarım, gereksiz parmak sürükleme noktalarını ortadan kaldırarak ellerinizde daha az stres yaratıp oyun oynamak için daha fazla konfor sağlar.

Deathadder V2
Deathadder V2

DeathAdder V2, hepsi Razer Synapse 3 ile tamamen özelleştirilebilen 8 programlanabilir düğme sayesinde size Razer HyperShift aracılığıyla makrolara ve ikincil işlevlere hızlı erişim sağlar. Synapse 3 aracılığıyla kullanılan HyperShift özelliği, oyuncuların kendi belirledikleri shift tuşu veya herhangi başka bir tuş ile istedikleri düğmeye ikincil işlev atamasına imkân sunuyor.

DeathAdder V2, 5 profile kadar kullanıcı ayarının fare içine kaydedilmesini sağlayan Gelişmiş Yerleşik Bellek özelliğiyle kişiselleştirilmiş ayarlara her zaman, her yerden erişilebilmelsini sağlıyor. Razer Chroma RGB desteği, oyuncuların tercih ettikleri renk düzenini kişiselleştirmelerini ve DeathAdder V2’yi diğer Razer Chroma özellikli cihazlarla senkronize etmelerini sağlar.

Razer Basilisk V2 ile Kendi Oyununuzu Oynayın

Basilisk V2, DeathAdder V2 ile aynı geliştirmelerin çoğunun keyfini çıkarırken Basilisk ailesinin tüm kişiselleştirme özelliklerini de koruyor. DeathAdder V2 ile aynı gelişmiş teknolojilerle donatılmış Basilisk V2, çok işlevli tırnak ve özelleştirilebilir kaydırma tekerleği direnci de dahil olmak üzere 11 programlanabilir düğmeye sahip olup farelerini kişiselleştirmek isteyen oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Basilisk V2
Basilisk V2
Tam hüküm için tam kişiselleştirme

Artık 11 programlanabilir düğmeye sahip olan oyuncular, basit tuş haritaları, öğe kısayol tuşları, büyüler veya ihtiyaç duydukları diğer oyun içi komutları atama konusunda daha fazla esnekliğin tadını çıkarabilirler. Hypershift teknolojisi etkinleştirildiğinde, oyuncular elindeki özelleştirilebilir tuş sayısını ikiye katlayabilirler.

Fareleri üzerinde tam kontrol isteyen oyuncular Basilisk V2 ile ekstra tetikleme geri bildirimine sahip yüksek dirençten; pürüzsüz hatta neredeyse sürtünmesiz çevirmeye kadar tercih ettikleri seviyede ayarlanabilen kişisel kaydırma tekerleği direnci sunar. Bu da Basilisk V2’yi gerçekten kişiselleştirilmiş bir silah haline getiriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here