Ana sayfa Haber Razer Yeni Basilisk Kablosuz Farelerini Duyurdu

Razer Yeni Basilisk Kablosuz Farelerini Duyurdu

167
0
PAYLAŞ

Razer bugün Basilisk Ultimate ve Basilisk X HyperSpeed oyun farelerini piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Her ikisi de Razer’in sürekli gelişen kablosuz fare ailesine katılırken Razer HyperSpeed ile sınıfındaki en iyi kablosuz teknolojiyi sunuyor.

Daha Hızlı ve Güvenilir Kablosuz Performans

Her iki fareye de diğer tüm kablosuz oyun teknolojilerinden %25 daha hızlı bir kablosuz teknoloji olan Razer HyperSpeed güç vermektedir. Ayrıca en yoğun ve hataya yer vermeyen arenalarda kendine güvenen en iyi sporcular tarafından test edilmiş ve kanıtlanmıştır.

Herhangi bir kablosuz fare teknolojisindeki en düşük tıklama gecikmesiyle Razer HyperSpeed, hızlıca kaydırma ve anında tıklamalar için en yüksek iletim hızını sağlar. Razer HyperSpeed’in Geliştirilmiş Adaptif Frekans Atlaması mükemmel bir gecikmesiz kablosuz bağlantı sunarken, herhangi bir parazit için sürekli olarak frekans kanallarını tarar ve gerçek zamanlı olarak kanallar arasında sorunsuz geçiş yapar.

“Basilisk Ultimate ile en hızlı kablosuz teknolojiyi serinin önceki üyelerinden bile daha kişiselleştirilebilir özelliklerle birleştirdik. Basilisk X HyperSpeed’e gelince; herhangi bir kablosuz oyun faresinde en yüksek pil ömrünü destekliyor” diyor Razer’ın Çevre Birimleri İş Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung. “Her iki fare de tam kablosuz kontrol ve anında tepki isteyen oyuncular için mükemmel.”

Razer Basilisk Ultimate

Basilisk Ultimate, Viper Ultimate ile aynı Focus+ 20K DPI Optik Sensör ile donatılmıştır. Bugüne kadar mevcut olan en yüksek sensör özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, daha fazla izleme doğruluğu için Akıllı İzleme, Asimetrik Kesme ve Hareket Senkronizasyonu gibi yeni akıllı işlevlere sahiptir.

Razer Basilisk Ultimate, Razer Optik Fare Anahtarları ile donatılmıştır. PC’ye elektrik sinyalleri göndermek için fiziksel temas gerektirmezler, debounce gecikmesi ihtiyacını ortadan kaldırırlar ve sıfır aşındırıcı etkilere neden olurlar. Ultra hızlı ve dayanıklı olan bu anahtarlar, oyuncuların talep ettiği hızı ve hassasiyeti sağlarken rekabetçi oyunların zorluklarına dayanıklıdır.

Razer Basilisk X Hyperspeed

Basilisk X HyperSpeed, üstün özelliklere sahip ve performanstan ödün vermeyen tasarımı ile değerinin hakkını veren, zincirleri ile kırılmış ölümcül hassasiyet sunar. Fare, en hızlı kablosuz performans için HyperSpeed Wireless ve sevilen DeathAdder Elite’te de bulunan 5G 16,000 DPI Optik Sensör ile donatılmıştır.

Basilisk X HyperSpeed, çift modlu Razer HyperSpeed Kablosuz ve Bluetooth bağlantısına sahiptir. Kullanıcılar, piyasadaki herhangi bir kablosuz oyun faresindeki en yüksek seviye olan, 450 saate kadar uzun pil ömrü için Bluetooth moduna geçebilir. Programlanabilir 6 düğme ve yerleşik DPI Storage ile, kullanıcılar herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan ayarlarını istedikleri yere taşıyabilirler. Razer Mekanik Fare Anahtarlarına ev sahipliği yapan Basilisk X HyperSpeed 50 milyon tıklamaya kadar dayanıklılık sunar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here