Ana sayfa Oyun espor Riot Games, LoL Dünya Şampiyonası Yayını

Riot Games, LoL Dünya Şampiyonası Yayını

3673
0
PAYLAŞ

Riot Games, dünyadaki tüm espor tutkunlarının büyük heyecanla beklediği 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası Finali için yepyeni bir deneyimin kapılarını aralıyor. League of Legends rekabetini somutlaştıran ve alanında çığır açan yayın deneyimleri üretmek için her sene farklı projeler geliştiren şirket, bu sene de ses getirecek bir Dünya Finali yayını planlıyor.

League of Legends Dünya Şampiyonası Finali

Riot Games, 2017 Dünya Şampiyonası’nda Kuş Yuvası’nın üstünde gerçek boyutlu bir ejderha uçurmuştu. 2018 Finali’nde müzik grubu K / DA’ya sahnede AR muadillerinin eşlik ettiği görsel bir şölen düzenlemiş. Geçen yıl Paris’teki AccorHotels Arena’da kullanılan Holonet teknolojisi ile adından söz ettirmişti.

Bu yıl 2020 League of Legends Dünya Şampiyonası finaline doğru girerken, Riot Games, dünyanın şimdiye kadar gördüğü en ayrıntılı karma gerçeklik (XR) aşamasına sahip birinci sınıf spor yayını olma iddiasını daha da artırdı. Şirket, 40’tan fazla XR sanatçısı ve teknisyeninin yardımıyla, karma gerçeklik ortamlarını gerçek zamanlı olarak 32K çözünürlükte ve saniyede 60 kare sunabilen değiştirilmiş bir Unreal Engine sürümü kullanacak.

Final Heyecanı 31 Ekim’de

31 Ekim tarihinde oynanacak DAMWON Gaming – Suning finali “en iyi bölge hangisi” tartışmalarına yeni bir yaklaşım getirecek. Sihirdar Kupası’nın yeni sahibini belirleyecek maç saat 13.00’da başlayacak ve lolespor.com’dan canlı yayınlanacak.

Logitech G Yeni Başlayan Oyuncular İçin Ekipman Önerileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here