Ana sayfa Haber SUPER BOMBERMAN R ONLINE 3. Sezon Başlıyor

SUPER BOMBERMAN R ONLINE 3. Sezon Başlıyor

11
0
PAYLAŞ
SUPER BOMBERMAN R ONLINE

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün itibarıyla PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, PC (Steam) ve Google Stadia üzerinde oynaması ücretsiz olan SUPER BOMBERMAN R ONLINE‘ın 3. Sezonunun başladığını duyurdu. Yeni sezon, popüler Suikoden serisinde yer alan Riou’dan ilham alınarak tasarlanan Suikoden 2 Hero Bomber’a merhaba diyor.

Suikoden 2 Hero Bomber, Dunan Gezegeninde Highland’e karşı mücadele eden New State Army’nin lideri. Kahramanımız sayısız çarpışmaya girip bir o kadar kayıp yaşayarak 107 müttefiki ile zorluklarla dolu bir hayata göğüs gerdi. SUPER BOMBERMAN R ONLINE‘da ise yakındaki karakterleri ve bombaları bir tonfa ile patlatan ‘Twin Fang (İkiz Diş)’ yeteneğine sahip olacak.

 

 

Suikoden 2 Hero Bomber’a ek olarak, Sezon 3, Power Zone aşamasında gerçekleşecek yeni bir ‘Mighty Fest’ etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Bu etkinlikte, oyuncuların ateş gücü ve yerleştirilebilir bomba sayısı oyunun başından itibaren maksimumda!

Son olarak, Sezon 3 Altın Savaş Bileti (Gold Battle Pass) satın alan kullanıcılar, sezon sonuna kadar hızlı maçlar oynayarak %30 ekstra EXP kazanmalarını sağlayacak EXP Bonus kazanıyor. SUPER BOMBERMAN R ONLINE Battle 64 modu için yeni haritalar da yolda, bu yüzden takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here