Ana sayfa Oyun Beta VALORANT Yeni Bir Rekora İmza Attı

VALORANT Yeni Bir Rekora İmza Attı

386
0
PAYLAŞ
VALORANT
VALORANT

Riot Games’in rekabete dayalı, karakter tabanlı PC oyunu VALORANT kapalı beta dönemi ilk gününde izlenme rekorlarını alt üst etti. VALORANT, Twitch üzerinde tek günde 1.7 milyon eşzamanlı seyirciye ulaştı ve bir günde 34 milyon saat izlenme süresiyle Twitch rekorunu kırdı.

Projenin oyunculara duyurulduğu günden bu yana büyük bir ilgiyle beklenen VALORANT, 3 Nisan 2020’de oyun görüntüleriyle ilk gösterim yapmıştı. Bu etkinlikte 12.2 milyon saat izlenmiş ve bu daldaki Twitch tek günlük izlenme süresi rekorunu da kırmıştı.

Riot Games, oyuncuların kapalı beta dönemine erişim hakkı yakalayabilmesi için Twitch ile çalışıyor. Twitch İş birlikleri ve Kurumsal Gelişim Başkan Yardımcısı Ben Vallat, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Topluluk genelinde inanılmaz bir heyecan görüyoruz ve League of Legends gibi, VALORANT’ın başarı hikayesine de en baştan ortak olmak bizim için mutluluk verici.”

“Eposta hesaplarımızdan sosyal medya hesaplarımıza kadar tüm iletişim kanallarımız VALORANT kapalı betasına dair olumlu geri bildirimlerle dolu. Şu an tüm odağımızı rekabetçi taktik nişancılık oyuncularına global bir deneyim yaşatmaya verdik. Şimdiden birçok yeni şey öğrendik.” diyen VALORANT Baş Yapımcısı Anna Donlon konuşmasına şöyle devam etti;

“Bu daha yolun başı, yolculuğumuza daha fazla oyuncu katabilmek için bu kısıtlayıcı günlerde sunucu altyapımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Kapalı Beta deneyimini daha fazla bölgede aktif hale getirip dünyanın dört bir yanından oyuncuları dijital topluluğumuza davet etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

VALORANT Kapalı Betası ve diğer tüm konular hakkında ayrıntılı bilgi için www.PlayVALORANT.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

2020 Yılı Nisan Ayı Öne Çıkan Oyunlar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here