Ana sayfa Haber World of Warcraft Genişleme Paketi Shadowlands Çıktı

World of Warcraft Genişleme Paketi Shadowlands Çıktı

2995
0
PAYLAŞ
World of Warcraft Shadowlands
World of Warcraft Shadowlands

Fani diyarların ötesindeki dünya Shadowlands, Azeroth’un ruhları yeni amaçlar keşfediyor: yükselmek, bedel ödemek, yeniden doğmak, sonu gelmeyecek bir savaş başlatmak ya da ebedi ıstıraba mahkûm olmak. Blizzard Entertainment’ın büyük beğeni toplayan devasa çevrimiçi rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketi olan Shadowlands‘in çıkışıyla birlikte, dünya çapındaki milyonlarca World of Warcraft oyuncusunun öteki dünyada kendi kaderlerini belirleme yolculuğu bugün başlıyor.

4 Farklı Ahit

World of Warcraft: Shadowlands’de Horde ve Alliance’ın kahramanları, öteki dünyanın muazzam diyarlarındaki yolculuklarında ölümün gizemleriyle yüzleşecek. Yolculuk sırasında, Shadowlands’in dört güçlü Ahit’inden biriyle kaderlerini değiştirecek bir anlaşma yaparak Maw’ın umutsuz derinliklerinde hüküm süren zalim varlık Jailer’ın birlikleriyle yüzleşmekte kullanacakları öteki dünya güçlerini belirleyecekler. Jailer’ın her şeyi gören gözünden kayıp ruhları kurtarmaya çalışırken ve kendilerini uzun süredir hapis kalmış dehşetlerin (ve efsanevi ödüllerin) beklediği Lanetliler Kulesi Torghast’ın labirentleri andıran koridorlarında tehlikeye atılırken oyuncuların azimleri sınanacak.

Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, “Shadowlands, WoW oyuncularını Warcraft evreninde daha önce hiç ayak basmadıkları bir yere götürüyor ve onlara karakterlerinin kaderini farklı bir biçimde şekillendirme olanağı tanıyor,” diyor. “İster seçtikleri Ahit’in bütün yönlerini araştırsınlar isterlerse de Lanetliler Kulesi’nde kendi efsanevi eşyalarını oluştursunlar, oyuncuların öteki dünyada kendilerini bekleyen deneyimleri keşfedecek olması bizi çok heyecanlandırıyor.”

Hem yeni hem de oyuna dönen oyuncuların eğlenceye kolaylıkla katılabilmesi için, Shadowlands’in çıkışıyla birlikte WoW’a bazı güncellemeler de gelecek. Sürgün Adası’nda yeni oyuncular bir Azeroth kahramanı olmanın ne anlama geldiğini öğreten, içerisinde seçtikleri sınıfın yeteneklerini tanıyabilecekleri görevlerle grup bazlı oyunun temellerini kavrayabilecekleri iki boss’lu bir mini zindan da barındıran yepyeni bir başlangıç macerasını keşfedecekler. Yeni oyuncular adadan ayrıldıklarında, doğrudan oyunun son genişleme paketi olan Battle for Azeroth®‘tan devam edebilecek ve burada 50. seviyeye kadar gelerek Shadowlands’e geçiş yapmak için hazırlanabilecekler.

Daha önceki genişleme paketlerini oynayan ve yeni ya da düşük seviyeli karakterlerinin hızlı bir şekilde ölümün ötesine geçmesini isteyen oyuncular ise, genişlemenin Kahraman Sürümü ve Epik Sürüm’ünde mevcut olan veya ayrıca satın alınabilen Shadowlands Karakter Takviyesi’ni kullanabilirler (ayrıntılar aşağıda).

World of Warcraft: Shadowlands, oyunculara karakterlerinin kaderlerini keşfetmenin ve şekillendirmenin yepyeni yollarını sunan pek çok içerik ve özelliklerle dolu

Warcraft’ın Öteki Dünyasını Keşfedin

Perdenin ötesindeki dünyada sizi nasıl harikalar ve dehşetler beklediğini öğrenin. Bastion’ın ışıltılı topraklarında dolaşın, Revendreth’in gotik zirvelerinde kendinizi kaybedin, ebedi şehir Oribos’taki kader noktasında benliğinizi keşfedin ve bunlar gibi pek çok farklı deneyime daha hazır olun.

Kendinize Bir Ahit Seçin

Shadowlands’deki dört ahitten birine kendinizi adayın. Bunların her biri kendine has hikâye örgülerine, oynanış özelliklerine ve amaçları uğruna savaşan kişilere sundukları özel güçlere sahip. Bastion’ın cesur Kyrian’ları ya da Revendreth’in gururlu Venthyr’leri arasında seçim yapın, Maldraxxus’un kudretli Necrolord’ları için savaşın veya Ardenweald’ın vahşi Night Fae’leriyle birlikte yenilenmenin yollarını arayın.

Lanetliler Kulesi’ne Tırmanın

Evrenin en kötü ruhları, Jailer adı verilen korkunç bir varlığın emri altındaki hapishane Torghast’a kapatılmıştır. Bu sürekli değişen roguelike deneyime hem bireysel şekilde hem de en fazla beş kişiden oluşan gruplarla katılmanız mümkün. Burada başarılı olanlarıysa rünlerle bezeli ekipmanlar işlemekte kullanabilecekleri materyaller bekliyor.

Ve Çok Daha Fazlası

Burada geçirdiğiniz zamana bağlı olarak daha da çetinleşen Maw’da Jailer’a göğüs gerin; seçtiğiniz Ahit’ten önemli karakterlerle Ruh Bağları kurarak onların kendilerine has güçlerini paylaşın ve Ahit’inizin mabedini eski ihtişamına nasıl kavuşturacağınıza karar verin… Shadowlands daha önce World of Warcraft’ta deneyimlediğiniz hiçbir şeye benzemiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here