Ana sayfa Haber XPG GAMMIX S70 2021 COMPUTEX d&i Ödülü’nü Kazandı

XPG GAMMIX S70 2021 COMPUTEX d&i Ödülü’nü Kazandı

197
0
PAYLAŞ
XPG
XPG

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, yaptığı bir açıklamayla GAMMIX S70 PCIe Gen4 SSD modelinin dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından COMPUTEX 2021 kapsamında d&i Ödülü’nü aldığını duyurdu. GAMMIX S70 bu ödüllün yanında daha önce 2021 red dot Tasarımda Mükemmeliyet Ödülü kazanmıştı. Hatta 2020 Golden Pin Tasarım Ödülü’nü de kazanmıştı.

Her yıl tasarım ve yenilikçilik alanlarında başarı gösteren ürünlere verilen ödülün bu yılki sahibi XPG GAMMIX S70 Gen4 SSD oldu

GAMMIX S70 yeni nesil PCIe Gen4 arabirimini kullanmakta.  S70 saniyede 7400MB’a varan yazma ve 6400MB’a varan okuma hızına sahip. Böylece sistemlerinden en yüksek performansı isteyen kullanıcılar için üretildi. Uzun süre yük altındayken bile yüksek performansından ödün vermiyor. Ayrıca S70 XPG’nin kendi tasarımı olan bir metal soğutucu ile birlikte geliyor. Hatta teras şeklinde çoklu katlardan oluşan şekli sayesinde daha geniş bir yüzey alanına sahip. Böylelikle ısıyı daha hızlı bir şekilde atabiliyor.

Tayvan Dış Ticareti Geliştirme Konseyi (TAITRA) tarafından bu yıl 13.’sü verilen COMPUTEX d&i ödüllerinin organizasyonunu ise Endüstriyel Tasarım Araştırma Enstitüsü (ITRI) yapıyor. Jüri üyeleri risk sermayesi yöneticilerinden teknolojiye pek çok farklı alandan geliyor. Aday firmaları yenilikçilik, teknoloji, kullanışlılık, estetik ve sosyal sorumluluk gibi farklı ölçütler çerçevesinde değerlendiriyor. Daha fazla bilgi edinmek için resmi web adresini ziyaret edebilirsiniz.

>>Diğer Teknoloji haberleri için<<

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here