Ana sayfa Haber XPG Oyuncuları Âşık Edecek Kampanya

XPG Oyuncuları Âşık Edecek Kampanya

4949
0
PAYLAŞ
XPG
XPG

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, Sevgililer Günü yaklaşırken oyuncular için bir indirim kampanyası ve yarışma başlattı. 10 Şubat’ta başlayan yarışma 10 Mart 2021’de sona erecek.

Pazarlama Direktörü Evelyn Liu markanın kampanyası hakkındaki düşüncelerini şu sözlerle ifade etti, “Sevgililer Günü’nün ruhu çerçevesinde biz de dünyanın her yanındaki kullanıcılarımıza sevgilerini ve desteklerini bizden esirgemedikleri için teşekkür etmek istedik. Düzenlediğimiz yarışmayla da bize olan sevgilerini sosyal medyadan gösteren kullanıcılarımız şahane ödüller kazanma şansını elde edecekler.

Aralarında Apple iPhone 12 Pro, XPG GAMMIX S50 Lite SSD, XPG SPECTRIX D50 DDR4 RAM, XPG SUMMONER oyuncu klavyesi, PRIMER oyuncu faresi, PRECOG oyuncu kulaklığı, ADATA SC680 ve ADATA SE770G taşınabilir SSD ile ADATA HD770G taşınabilir hard diskin olduğu pek çok harika ödül yarışma kapsamında oyunseverlerin olacak.

Yarışmaya katılmak için yapılması gerekenler ise çok basit:

  1. XPG’yi Instagram’da takip etmek
  2. XPG ürünüyle çekilmiş yaratıcı bir fotoğraf çekip #LoveXPG ve #XPG etiketleriyle Instagram’da paylaşmak
  3. Paylaşımın bağlantısını iletişim bilgileriyle birlikte https://event.adata.com/lovewithXPG/tr/ adresindeki ‘Fall in Love with XPG’ kampanya sitesindeki formu doldurarak göndermek:

Katılımcılar arasından rasgele seçilecek kazananlar 31 Mart 2021 tarihinde kampanya sitesinden duyurulacak. Kampanyaya Türkiye’den ve AB üyesi ülkelerden katılmak mümkün.

Bu etkinlikle birlikte bir de indirim kampanyası başlıyor. Bu indirim kampanyasıyla seçili ürünlerde %35’e varan indirim avantajları kullanıcıları bekliyor.

S50 Lite Gen4 SSDİkili alımda %35 indirimhttp://bit.ly/s50lite
Summoner Klavye%35 İndirimhttp://bit.ly/summonerx
Invader Oyuncu Kasası%6 İndirimhttp://bit.ly/invaderx

 

İndirimli tüm ürünleri görmek ve kampanya koşullarını öğrenmek için event.adata.com/lovewithXPG/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here