Ana sayfa Haber Yu-Gi-Oh! Burst of Destiny Paketi Duyuruldu

Yu-Gi-Oh! Burst of Destiny Paketi Duyuruldu

3
0
PAYLAŞ
Yu-Gi-Oh! Burst of Destiny

Yepyeni kartlara ve sizi Düelloların efendisine dönüştürecek yeri göğü inleten yeni bir oyun temasına hazır olun! Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) bugünden itibaren Avrupa ve Okyanusya’da satışa çıkacak Burst of Destiny paketinde göklerin efendisi siz olacaksınız.

Burst of Destiny yepyeni 100 yeni kart içermekle kalmıyor aynı zamanda kanatlı canavarlardan oluşan yeni Floowandereeze oynanışını beraberinde getiriyor. Her el, tüylü bir Normal Summons çağırın ve dört bir yandan saldıracak kuş ordunuzu toplayın. Rakibiniz Özel Çağrı ile karşı koymaya çalışırsa, Canavarlarını savunma konumunda tuzağa düşürerek üstünlük sağlayabilirsiniz!

Burst of Destiny aynı zamanda aşağıdakileri de içeriyor:

  • Çok güçlü DARK dragon kartları
  • Yepyeni “Destiny HERO” yaratıkları
  • Yeni bir Wyrm Synchro teması
  • Genesis Impact, Ancient Guardians, Lightning Overdrive, Dawn of Majesty, Ghosts From the Past gibi paketlerle gelen temaları destekleyici yeni kartlar ve çok daha fazlası!

Burst of Destiny 50 Common, 26 Super Rare, 14 Ultra Rare ve 10 Secret Rares içeren toplam 100 karttan oluşuyor.

Daha fazla detay için linkimiz: https://img.yugioh-card.com/uk/products/detail.php?id=bode[SF2]

Popüler koleksiyon kart oyunu Yu-Gi-Oh! TCG, 80’den fazla ülkede ve 9 dilde yayınlanmakta olup her yaştan hayran tarafından takip edilmektedir.

Yu-Gi-Oh ile ilgili güncel bilgiler, TCG ürünleri, etkinlikleri ve yaklaşan tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunu başlıkları ile ilgili haberler için lütfen aşağıdaki site ve hesapları takipte kalın:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here