Ana sayfa Konsol Dauntless 1.9 | Lawless Skies

Dauntless 1.9 | Lawless Skies

9
0
PAYLAŞ
Dauntless 1.9 | Lawless Skies

Dauntless yeni sezonu New Dawn başladı. Lawless Skies adındaki ilk alt sezonda oyuna yeniliklere göre daha çok dengeleme geldiğini görüyoruz. Diğer sezonlar ile kıyaslama yaparsak zayıf bir başlangıç olduğunu söyleyebiliriz.

İlk olarak oyuna eklenen yegane yenilik bounty görevlerinin seviyesini değiştirebilmek oluyor. Bounty seçerken artık ekranın altında çıkan bir seçenek ile bir üst seviyeye çıkartılabiliyor. Bunun için bir adet Bounty token daha harcamamız gerekiyor. Açıkçası bu sistem hızlı seviye atlamak isteyenler için birebir. Ancak bol vaktim var sakin sakin oynarım diyorsanız çok büyük bir yenilik sayılmaz.

Bunun dışında Lawless Skies ile bahsettiğim gibi dengeleme unsurları çok daha öne çıkıyor. Özellikle Chronovore ve Frostwülf için düzeltmeler yapılmış. Bunların dışında birçok ada etkinlikleri optimize edilmiş. Özellikle çok karmaşa dolu ve fazla zorlayıcı etkinlikler düzeltilmiş.

Yüm bunların yanı sıra geçtiğimiz sezonlarda başladığımız hikayemiz devam ediyor. Avellainia ve Krolach bölgelerini Osita’ya karşı savaşmak için yanımıza kattıktan sonra şimdide Lady Luck ve onun bağlantılarını kullanıyoruz. Görünüşe göre gökyüzü korsanları savaşımızda yanımızda olacaklar.

Dauntless Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here