Ana sayfa Köşe Yazısı Operasyon Merkezi 2018 Yılı Değerlendirmesi

Operasyon Merkezi 2018 Yılı Değerlendirmesi

633
0
PAYLAŞ

2018 yılı biz Operasyon Merkezi olarak büyük bir anlam taşıyor. Bunun başlıca sebebi ise kapılarımızı size açtığımız ve severek yaptığımız işleri siz takipçilerimize ulaştırmaya başladığımız yıl oldu.

Geriye dönüp baktığımızda 300’ün üzerinde yazımız girilmiş siteye. Yayın hayatımıza ilk olarak Facebook sayfamızdan yaptığımız paylaşımlar ile başladık. Daha sonrasında ise diğer web sitesi derken bir baktık buralara kadar gelmişiz.

Facebook’tan sonra aktif olarak en çok kullandığımız sosyal medya platformumuz ise YouTube olmuş. Tam 107 video yüklemişiz. Bu başarıda en büyük pay siz takipçilerimize ait.

Operasyon Merkezi 2019 planları neler?

Peki Operasyon Merkezi olarak 2019 planlarımız neler. Öncelikli olarak iyi bildiğimiz ve sevdiğimiz rehber üretme işine devam edeceğiz. Hatta eskisine göre daha aktif bir şekilde bu konu ile ilgileneceğiz.

2018 yılının son haftalarında Twitch kanalımız üzerinde başlattığımız podcast ve oyun yayınlarına devam edeceğiz. Ancak son haftalarda yaşadığımız altyapı sıkıntısı yüzünden oyun yayınlarımızda ufak değişiklikler görebilirsiniz.

YouTube tarafında da bilgilendirici içerik çalışmalarımız son aşamaya gelmiş durumda. O tarafta da sürprizlere açık olun derim.

Hepinize iyi yıllar ve bol oyunlu bir 2019 dileriz.

Operasyon Merkezi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here