Ana sayfa Haber Dauntless Av Sezonu ve Yeni Canavar Açıklandı

Dauntless Av Sezonu ve Yeni Canavar Açıklandı

766
0
PAYLAŞ

Dauntless canavar avlama tarzı ile Monster Hunter serisinin tek rakibi diyebiliriz. Son günlerde PC tarafında durgun kalan Monster Hunter’ın aksine Dauntless oyununa yenilikler gelmeye devam ediyor.

Yılın oyun ödülleri öncesi oyunun takipçilerini sevindirecek haberler paylaşıldı. Bunlardan ilki yeni canavarımız Valomyr. Valomyr, Rezakiri gibi ışığı kullanan bir canavar. Açıkçası Işık ve gölge elementlerine sahip yeni canavarların gelmesi çok iyi oldu diyebilirim. Sürekli olarak Shrowd ve Rezakiri avlamak zorunda kalmak bir süre sonra can sıkıcı bir hale gelmeye başlıyordu.

Valomyr zırhı - Dauntless
Valomyr zırhı – Dauntless

Tabi ki her yeni gelen canavarda olduğu gibi yepyeni zırh ve silahlarda bizleri bekliyor olacak. Ancak tek yeni haber bu değil. Yeni yılı Frostfall etkinliği ile kutlayacağız. Bu etkinlik süresinde Ramsgate yoğun bir kar yağışına tanıklık edecek.

Frostfall ile birlikte oyun için ilk av sezonu da beraberinde geliyor. Toplam 50 seviyeye sahip olan sezonda basit ve elit olmak üzere iki kısım mevcut. Burası Fortnite sezonlarına aşina olanlara tanıdık gelecektir.

İlk Dauntless av sezonunun adı Frostfall
İlk Dauntless av sezonunun adı Frostfall

Elit kısmı açmak için 1000 platin gerekecek. Ancak görünüşe göre basit kısımda ilerledikçe platin kazanmak mümkün. Oyundaki aktiviteler bize gümüş yıldız kazandıracak. 100 yıldız ise bir seviye anlamına geliyor. Bu sezon 6 Aralık – 9 Ocak tarihleri arasında bizimle olacak.

Yılın oyun ödüllerinde ise yapılan açıklamada 2019 yılı Nisan ayında Dauntless’ın Epic oyun mağazasına geleceği açıklandı. One Dauntless adı verilen bu sistem ile konsol ve mobil platformu masaüstü ile aynı eko sistemde oyun oynayabilecek.

Bu sistemin en büyük özelliği her hangi bir platformda yaptığınız ilerlemenin diğer tüm platformlarda erişilebilir olması olacak. Görünüşe göre Dauntless için 201 yılı iyi geçeceğe benziyor.

Fortnite 7. Sezon 1. Hafta Görevleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here