Ana sayfa Haber Warframe’in Beklenen Eklenti Paketi Fortuna Kasım Ayında Geliyor

Warframe’in Beklenen Eklenti Paketi Fortuna Kasım Ayında Geliyor

948
0
PAYLAŞ

Warframe’in beklenen eklenti paketinin çıkış tarihi Kasım ayı olarak açıklandı. TennoCon 2018’de ilk bakış attığımız ve Warframe topluluğunu sevindiren eklenti paketi önümüzdeki ay bizlerle olacak.

Fortuna Eklenti Paketinde Bizleri Neler Bekliyor

Fortune eklenti paketi ile birlikte Plains of Eidolon gibi açık dünya olarak keşfedeceğimiz Venus’ün Orb Vallis bölgesi oyun eklenecek. Orb Vallis’in Eidolon’dan beş kat daha büyük olacağı daha önce elimize ulaşan bilgilerden.

Orb Vallis’te balık tutmak, maden çıkartmak gibi Edolon’dan hatırladığımız aktivitelerin yanı sıra bölgede bulunan av hayvanlarını yakalamak yeni aktivitemiz olacak. Ayrıca bir çok oyuncunun büyük heyecanla beklediği Orb Vallis’de yolculuk edeceğimiz yeni Hoverboard’lar da oyuna ekleniyor.

Warframe Fortuna'da Hoverboard'un kendine özgü akrobatik hareketlere sahip olacağı duyuruldu
Warframe Fortuna’da Hoverboard’un kendine özgü akrobatik hareketlere sahip olacağı duyuruldu

Ayrıca elbette TennoCon’da canlı olarak izleme fırsatını bulduğumuz yeni dört kişilik gemi ve gemi savaşları da oyuna eklenecek büyük yeniliklerden birisi.

Fortuna ile birlikte bizleri hayal kırıklığına uğratmadan büyümeye devam eden Warframe oyuncu kitlesini memnun etmeye devam edecek gibi görünüyor.

For Honor Marching Fire İncelemesi | Nedir Ne Değildir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here