Ana sayfa Masaüstü World of Warcraft Battle for Azeroth Başlangıç Rehberi

World of Warcraft Battle for Azeroth Başlangıç Rehberi

2492
0
PAYLAŞ

Battle for Azeroth ile Kul Tiras ve Zandalar adalarında yepyeni maceralara yelken açacağız. Ancak her ada 3 bölge ile geliyor ve ilk başta hangi bölgeden başlasam diye düşünebilirsiniz. Bizde size yardımcı olması amacı ile sürprizleri bozmadan bir rehber hazırlayalım dedik. Her bölgenin genel bilgi ve görünüşü yanı sıra, hikaye sonunda denk geleceğiniz dungeon bilgisini veriyoruz.

Kul Tiras

Stormsong Valley

Stormsong Valley Kul Tias’ın kuzeyinde bulunan yemyeşil bir bölge. Tüm bölge gemi üstadlarına ev sahipliği yapıyor ve Kul Tiras filosunun gurur kaynağı. Burada kayıp Kul Tiras filosunu bulmak için çeşitli maceralara atılacağız.

Battle For Azeroth Beta Rehber – Shrine of the Storm Old God’lara Geldik!
Tiragarde Sound

Tiragarde Sound Boralus’tan diğer bölgelere bağlantı noktası olarak kullanılmakta. Aynı zamanda Proudmoore ailesine ev sahipliği yapan bölge. Son zamanlarda Freehold’dan çıkmayan korsanlar bu bölgeye saldırılara düzenlemekteler.

Battle for Azeroth Beta Rehber – Freehold
Drustvar

Bu bölge karanlık bir havaya hakim. Eski kocakarı masallarından hoşlananlar bu bölgede keyifle görev yapacaklardır. Drustvar’da bizi Waycrest ailesi ve onları hedef alan karanlık güçler bekliyor.

Battle For Azeroth Beta Rehber – Waycrest Manor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here