Ana sayfa Oyun Beta Anthem Demo İncelemesi

Anthem Demo İncelemesi

776
0
PAYLAŞ

Anthem hem geçen hafta yapılan VIP demosu hem de bu hafta yapılan demo ile gündemde kalmayı başardı. Bu ay sonuna doğru çıkış yapacak olan oyun bakalım ne durumda.

Geçtiğimiz hafta yapılan demo bağlantı problemleri nedeni ile oldukça sancılı bir süreç olmuştu. Ancak bu haftaki demoda böyle bir problem ile karşılaşmadım. Fakat bu pürüzsüz bir deneyim olduğu anlamına gelmiyor.

Anthem Demosu Beklentileri Karşıladı mı?

Şimdi ilk olarak bunun bir demo olmadığı konusunda fikrimi belirtmek istiyorum. Bize sunulan tam anlamı ile bir beta testi. Hatta normalde oyunun çıkışına birkaç ay kala yapılan türde bir test. Çıkışa bu kadar az bir süre böyle bir test yapmak ne kadar anlamlı bilemedim.

Anthem dünyasında uçuş hissi büyük ölçüde başarılı yansıtılmış
Anthem dünyasında uçuş hissi büyük ölçüde başarılı yansıtılmış

Demoyu oynarken birkaç kez oyun dünyası geç yüklendiği için karakterim takıldı. Çoğu kez düşmanlar tam önümde dururken başka bir noktaya ışınlandılar. En çok keyif kaçıranı ise ses problemleri oldu. Tam savaşın ortasında sesler anlamsız bir şekilde karışmaya başlıyor ve tam anlamı ile dengeniz şaşıyor. Bir kez de oyunun sesleri tamamen gitti.

Bunlar karşılaştığım sorunlar oldu. Madalyonun diğer yüzüne bakarsak oyun güzel bir oyun olacak. Deneyimleyebildiğim kadarı ile Ranger ve Colossus güzel dizayn edilmiş. Her iki javelin ile oynarken oynanış tarzı bakımından sıkıntı çekmedim. Kozmetikler inanılmaz bir şekilde detaylı ancak fakat o kadar detay oyunu oynarken gözden kaçacaktır.

Colossus Anthem içinde kullanabileceğimiz Javelinlerden biri
Colossus Anthem içinde kullanabileceğimiz Javelinlerden biri

Eğer yukarıda bahsettiğim sıkıntılar çözülebilirse oynamaya değer bir oyun Anthem. Fakat bu sıkıntılar oyunun çıkışında çözülememişse düzelene kadar beklemekte fayda var. Oyunun video incelemesine buradan göz atabilirsiniz.

Titanfall Battle Royale Oyunu Apex Legends Geliyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here