Ana sayfa Oyun Blizzcon BlizzCon 2018 Açılış Seremonisi

BlizzCon 2018 Açılış Seremonisi

899
0
PAYLAŞ

BlizzCon 2018 açılış seremonisinde bir çok yenilik açıklandı. Bir çok oyuncu özellikle Warcraft 3 Reforge ve benzeri gibi haberlere heyecanlanmışken Diablo Immortal hayal kırıklığı yarattı.

World of Warcraft

8.1 yamasına değinilen World of Warcraft açılış panelinde daha önce ki yazılarımızda bahsettiğimiz özelliklerin yanı sıra Lost Honor isimli sinematikte bizlerle paylaşıldı.

Heroes of the Storm

Heroes of the Storm açılış panelinde ise bir ilk yaşandı. Blizzard’ın tanıdığımız bildiğimiz oyunların karakterlerini kullandığını bildiğimiz oyuna ilk kez Nexus’a özel bir karakter geliyor. Orphea isimli karakterimizin Raven Lord’un kızı olması da dikkat çekici detaylardan.

Hearthstone

Hearthstone’un yeni eklendi paketi Rastakhan’s Rumble bizlerle paylaşıldı. Bizleri Gurubashi Arena’ya götürecek olan yeni eklenti paketinde bir çok yeni kart ve kart özelliği bizleri bekliyor olacak. Ayrıca tek kişilik senaryo ve sınıflara özel Legendary kalite de olacak Troll şampiyonları da dikkat çekici yenilikler.

Diablo Immortal

Diablo serisi hakkında yapılan yeni eklenti paketi ya da yeni PC oyunu dedikodularının ardından bizleri büyük hayal kırıklığına uğratan Diablo Immortal bizlerle paylaşıldı. Mobil platforma çıkacak olan oyun bizleri World Stone’un yok edilişi ile Diablo 3 arasındaki zaman dilimine taşıyacak.

Barbarian, Wizard, Necromancer, Crusader, Monk ve Demon Hunter olarak oynayabileceğimiz Mobil oyun altı oyuncuya kadar çoklu kişi tecrübesi sunacak gibi görünüyor.

Warcraft 3 Reforged

Warcraft hayranlarını ve bizleri oldukça heyecanlandıran haber ise Warcraft 3 Reforge olarak karşımıza çıktı. Warcraft 3’ün yeniden yapılmış versiyonu olan Reforge yenilenmiş grafikleriyle bizleri tatmin edecek gibi görünüyor.

Reforge hakkında ki bir önemli detay ise Warcraft 3 Classic’de olduğu gibi modlanabilir olacak olması.

Overwatch

Jeff Kaplan’ın enerjisinin damgasını vurduğu panel açılışının ardından bizlerle paylaşılan Reunion sinematiği ile birlikte Overwatch’ın yeni kahramanı Ashe’ın duyurusunun yapıldığı panel bizleri oldukça tatmin etti. Ayrıca Jeff Kaplan sinematikte ilk kez görme fırsatını bulduğumuz Echo karakterinin de önümüzdeki günlerde oyuna ekleneceğini de bizlerle paylaştı.

Starcraft 2

Starcraft hakkında ise özel birşey paylaşılmamış olması bizleri buruk bıraktı. Zeratul’un yeni co-op Commander olacağının haberi bizlerle paylaşılmış olsa da hayal kırıklığına uğramadığımızı söylememek elde değil.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here