Ana sayfa Oyun Blizzcon World of Warcraft Battle for Azeroth 8.2 Detayları Paylaşıldı

World of Warcraft Battle for Azeroth 8.2 Detayları Paylaşıldı

1267
0
PAYLAŞ

BlizzCon 2018 açılış seremonisinin ardından dikkatle beklediğimiz World of Warcraft panelinden bizlerin ilgisini çeken güzel haberler geldi.

Tides of Vengeance

Daha önce elimizde olan detayları sizlerle paylaştığımız 8.1 Tides of Vengeance yaması hakkında bilmediklerimiz açıklandı. Yeni Warfront’un sinematiğinin paylaşıldığı panelde hepimizin beklediği ayın karanlık yüzü temasını hissettik.

Ayrıca Zandalari Troll ve Kul Tiran insanı ırklarının da tüm detayları bizlerle paylaşıldı. Kul Tiran insanlarının Shaman olabilecek olması Alliance oyuncularına damgasını vurmuş gibi görünüyor.

Teknik olarak ilk insan şamanlar Kul Tiras'tan çıkıyor
Teknik olarak ilk insan şamanlar Kul Tiras’tan çıkıyor

Uzun süredir görevlerle ipuçları bizlerle paylaşılmış olan ve Horde oyuncularının merakla beklediği sorunun cevabını da almış olduk, Zandalari Troll Paladin!

Troll paladin olur mu sorusunun  cevabı Zandalar'dan geliyor
Troll paladin olur mu sorusunun cevabı Zandalar’dan geliyor

Tides of Vengeance’ın bildiğimiz detayları yanı sıra önümüzdeki yamalar da bizlerle paylaşıldı. 8.1.5 ile birlikte Brawler’s Guild geri dönüyor. Hemde bu sezon kendine özgü kozmetik setleriyle birlikle olacak.

Artık t-shirt yenine komple zırh seti kazanabileceğiz
Artık t-shirt yenine komple zırh seti kazanabileceğiz

Panelde Tides of Vengeance’ın çıkış tarihi 11 Aralık olarak kesinleşti.

Rise of Azshara

World of Warcraft panelinde 8.1 yamasının detaylarının yanı sıra bizlerle önümüzdeki büyük yama olan Rise of Azshara’nın detayları da paylaşıldı. Yeni bölge, yeni Raid ve yeni zindanların bizlerle birlikte olacağı yamanın teması isminden de anlaşılacağı gibi Naga’lar ve Queen Azshara.

World of Warcraft 8.2 yaması ile Najzatar okyanusun derinliklerinden yükseliyor
World of Warcraft 8.2 yaması ile Najzatar okyanusun derinliklerinden yükseliyor

Yamayla birlikte oyuna eklenecek olan yeni bölge de bizlere tanıtıldı. Nazjatar isimli bölge de Horde ve Alliance kendine yeni dostlar edinirken bizlerle hikayemize burada devam edeceğiz.

Azshara’s Eternal Palace isimli yeni Raid’in 8 Boss’dan oluşacak, içeride bizleri neler beklediği hala bir soru işareti. Bu sorulara cevap almak için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

Mechagnome yeni bir allied ırkı mı?
Mechagnome yeni bir allied ırkı mı?

Rise of Azshara ile birlikte antik bir Gnome şehri ve bölgesi de bizleri bekliyor Mechagon isimli bölgede bizleri Mechadungeon isimli 8 Boss’dan oluşan ve sadece Mythic zorluk seviyesinde girebildiğimiz bir dungeon’da oyuna ekleniyor. Ayrıca bir süredir acaba Allied Race olarak gelir mi? sorusuna hedef olan Mechagnome’lar da yeni modelleriyle bizlerle olacak gibi görünüyor. Elbette Allied Race olup olmayacaklarının cevabını almış değiliz.

Tauren heritage zırhları
Tauren heritage zırhları

Panelde ayrıca Rise of Azshara ile eklenmesi beklenen Tauren ve Gnome Heritage zırhlarına da ilk bakışı atabildik. Bir süredir Goblin ve Worgen oyuncularının beklediği görsel geliştirme de 8.2.5 yamasıyla oyuncuların beğenisine sunulacak gibi görünüyor.

Gnome heritage zırhları
Gnome heritage zırhları

Yama hakkındaki detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Herkese iyi oyunlar.

For the…

BlizzCon 2018 Açılış Seremonisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here