Ana sayfa Haber Cadılar Bayramı Overwatch’a Geldi

Cadılar Bayramı Overwatch’a Geldi

812
0
PAYLAŞ

Cadılar Bayramı özellikle biz Overwatch oyuncuları için zengin bir içerik ile karşılaşacağımız bir dönem. Geçtiğimiz yıl ilkini oynadığımız Junkenstein’ın intikamı adındaki etkinlik bu yıl Junkenstein’ın dönüşü olarak geri geliyor. Geçen yıldan farklı olarak düşman takımına Symmetra’da eklenmiş. 4 farklı zorluk seviye olan etkinlikte McCree, Soldier: 76, Hanzo ve Ana dalgalar halinde gelen zomnic’leri durdurmaya çalışıyor.

Brawl modu içinde gelen sınırsız modu ise 12 dalgadan sonra oyun devam ediyor. Tüm oyuncular oyundan düşmeden ya da kapı kırılmadığı sürece düşmanlar gelmeye devam ediyor. Sınırsız modunda Torbjörn, Zenyatta, Genji ve Widowmaker’da seçilebilir hale geliyor.

Ancak Cadılar Bayramı sadece yeni oyun modu demek değil tabi. Oyun içi karakterler gelen yeni kıyafetler asıl can alıcı nokta. Sadece etkinlik süresince açtığımız kutulardan çıkan bu kıyafetler her etkinlikte olduğu gibi yılın geri kalan kısmında erişime kapalı oluyor. Eğer geçtiğimiz yıl kaçırdığınız bir kıyafet varsa şimdi tam sırası.

Bu yıl 1 Kasım’a kadar sürecek olan Cadılar Bayramı ya da “Halloween Terror” ile Corsair Ana, Van Helsing McCree, Totally 80’s Zarya, Viking Torbjörn, Cultist Zenyatta, Dracula Reaper, Dragon Symmetra ve Jiangshi Mei yeni gelen kıyafetler oldu.

11

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here