Ana sayfa Oyun E3 Bethesda E3 2018’e Büyük Sürprizlerle Geldi

Bethesda E3 2018’e Büyük Sürprizlerle Geldi

1154
0
PAYLAŞ

E3 2018’de sabırsızlıkla beklediğimiz Bethesda sunumu, bizleri sadece meraklandığımız Fallout 76 ve Rage 2 ile sınırlı bırakmadı. Doom Eternal ve Wolfenstein: Youngblood ile bizleri şaşırtan Bethesda müthiş bir kapanış haberiyle sunumunu bitirdi.

Fallout 76

Microsoft sunumunda karşımıza çıkan Fallout 76 hakkında beklediğimiz detaylar Bethesda tarafından verildi. Çevirimiçi çoklu oyunculu olarak karşımıza çıkacak olan oyun, geliştiricilerinin tanımıyla ‘Softcore Survival’ olacak. Üs kurabileceğimiz, PvP yapabileceğimiz Fallout 76 tahminlerimizde bizi yanıltmayarak Conan Exiles, Rust ve Dayz tarzında bir oyun olarak karşımıza çıktı. Oyunun çıkış tarihi 14 Kasım 2018.

Rage 2

Wasteland Ranger Walker olarak çorak topraklarda intikam peşinde koşacağımız Rage 2 oldukça hızlı ve aksiyon dolu bir oyun olacağa benziyor. Araç savaşları özellikle Mad Max’i anımsadan oyunun 2019 ilk baharında çıkması bekleniyor.

Doom Eternal

Doom’a devam oyunu geliyor! Bu haber bizleri oldukça heyecanlandırdı. Gösterilen Fragman dışında fazla bilgi verilmemiş olsa da cehennemin dünyaya geliyor olduğu ve ilk oyundan iki kat fazla iblisle dövüşecek olmamız kulağa hoş geliyor. Doom Eternal hakkında daha fazla detaya Ağustos ayında yapılacak olan QuakeCon’da sahip olacağız.

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein serisi yeni jenerasyon ile devam ediyor. Wolfenstein II: The New Colossus oyunundan 19 yıl sonrasında geçen, Blazkowicz’in ikiz kızlarının hikayesini konu alacak olan Wolfenstein: Youngblood tek kişilik ya da iki kişilik Co-Op oyun moduyla oynanabilecek. Hala geliştirme aşamasında olan oyun önümüzde sene bizlerle birlikte olacak.

The Elder Scrolls 6

Bethesda sunumunu bizleri hem sevindirip hem de merakta bırakarak bitirdi. The Elder Scrolls 6’nın geliştirildiği duyuruldu. Sadece fragman paylaşılmış olsa da Bethesda’nın yeni bir The Elder Scrolls oyunu üzerinde çalıştığını bilmek güzel.

Microsoft E3 2018’de Xbox Oyunlarını Açıkladı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here