Ana sayfa Oyun E3 E3 2019 Bethesda Duyuruları

E3 2019 Bethesda Duyuruları

283
0
PAYLAŞ

E3 2019 sunumlarına Microsoft’tan sonra Bethesda ile devam ediyoruz. Bethesda sunumlarında Fallout 76, Deathloop, Doom Eternal, Ghostwire: Tokyo ve Wolfenstein: Youngblood öne çıktı.

Fallout 76 Wastelanders

Fallout 76’nın en çok eleştirilen yönlerinden biri olan NPC olmayışının çözümü olarak Wastelanders indirilebilir içeriği karşımıza çıktı. Ancak ne yazık ki halen ilgimizi çekmeyi başarabilmiş değil.

Deathloop

Dishonored’ın yapımcılarında oldukça değişik bir oyun geliyor. Zaman döngüsü içinde kısılı kalan iki kiralık katil bu döngüyü kırmak için sayısız kez birbirlerini öldürüyorlar. Henüz oynanış detayları belli olmasa da farklı bir oyun olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Doom Eternal

Doom Eternal tüm görkemi ile Bethesda sunumunda karşımıza çıktı. 3 sene önce çıkan oyunun direkt olarak devamı olan Eternalda Doom Marine’in arka plan hikâyesi hakkında da yeni bilgilere ulaşacağız. Ayrıca Battlemode’da adındaki yeni pvp modunda bir oyuncu iblisleri diğer oyuncu avcıyı canlandırarak.

Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo E3 sunumlarında yeni duyurulan oyunlardan biri oldu. Adından da anlaşılacağı gibi Tokyo’da geçen oyunda doğa dışı varlıklar göreceğiz. Oyunun fragmanında görülen ipuçlarından alternatif evrenlerin birbirleri ile etkileşime gireceği düşünülmekte.

Wolfenstein: Youngblood

Blazkowicz kız kardeşlerin macerası Temmuz ayında bizimle olacak. Babalarının izinden giden kardeşler ile bolca Nazi avlayacağız. Ancak oyun asıl co-op olarak oynanabilir olacak.

Açıkçası Microsoft’un sunumundan sonra Bethesda gözümüze biraz az geldi diyebiliriz. Sunumlar içinde Doom Eternal en çok öne çıkan oyun oldu. Yeni pvp modu Battlemode ile uzun bir süre ilgileri üzerinde tutacaktır.

E3 2019 Microsoft Duyuruları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here