Ana sayfa Oyun E3 E3 2019 Electronic Arts Duyuruları

E3 2019 Electronic Arts Duyuruları

370
0
PAYLAŞ

Bu yılki E3 sunumlarına Electronic Arts’ın yapmış olduğu duyurular ile başladık. Star Wars Jedi: Fallen Order, Battlefield 5 ve Apex Legends bu sunumun ana başlıkları oldu.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Uzun zamandır yeni bir Star Wars oyununa olan hasretimizi en sonunda Fallen Order ile giderebileceğiz gibi görünüyor. Yaklaşık 15 dakika süren oynanış videosunda Kashyyyk gezegeninde Saw Gerrera’ya hapisteki Wookie’leri kurtarması için yardım ediyoruz.

Oyunda Jedi Şövalyesi seviyesinde yeteneklere sahibiz yani ilk tanıtımda daha Padawan seviyesinde gözüken Cal artık son derece yetenekli bir Jedi. Jedi Knight serisini seven birisi olarak bu durum beni sevindirdi diyebilirim. Oyun görüntüler henüz alfa olsalar da son derece iyi gözüktüklerini söyleyebiliriz.

Fallen Order’da Respawn Entertainment oyunlarından alışık olduğumuz duvarda koşma gibi güzel eklentilerin olması bir başka sevindirici gelişme.

Battlefield 5

Chapter 5 adı altında gelecek olan içerik ile birlikte 2. Dünya savaşının pasifik cephesi ile beraber Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri kuvvetleri oyuna dahil oluyor. Bu içerik bir süredir beklenmekteydi ve M1 Garand gibi silahların oyuna eklenmesi serinin sıkı takipçilerini yüzünü güldürecektir.

Apex Legends

Electronic Arts E3 sunumunda bir başka Respawn Entertainment oyunu ile karşımıza çıktı. Bu sefer Apex Legends ikinici sezonu ve yeni kahraman Wattson duyuruldu. 2 Temmuz’da gelecek olan Battle Change adındaki sezon ile Wattson, yeni harita etkinlikleri ve yeni br silah oyuna eklenecek.

Yeni gelecek olan silah L-Star tam otomatik tüfek sınıfında ve oldukça kuvvetli bir silah. Yeni kahraman Wattson ise savunma ağırlıklı oynayanların hoşuna gidecek yeteneklere sahip. Elektrikli çit ve kapıları kullanarak gelen düşmanlara hem zarar verecek hem de onları yavaşlatacak.

Bu yılki E3 sunumlarına gayet güzel bir başlangıç yaptık diyebiliriz. Şimdi gözler diğer sunum yapacak olan firmalara çevrildi.

Destiny 2 Shadowkeep Duyuruldu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here