Ana sayfa Oyun E3 E3 2019 Microsoft Duyuruları

E3 2019 Microsoft Duyuruları

459
0
PAYLAŞ

E3 sunumlarının ikinci gününde Microsoft tam anlamı ile ardı arkası kesilmeyen bir oyun şovu sergiledi desek yanlış olmaz. Outer Worlds, Cyberpunk 2077, Bleeding Edge, Minecraft Dungeons ve Age of Empires 2 Definitive Edition gibi iddialı isimler ön plana çıktı.

Outer Worlds

E3 Microsoft sunumları içinde en az bilgi vereni Outer Worlds oldu diyebiliriz. Oyun 25 Ekim’de çıkışını yapacak.

Bleeding Edge

Ninha Theory tarafından geliştirilen bu oyunda 4v4 modunda 10 farklı karakter seçeneğimiz olacak. Her karakter ise farklı şekillerde modifiye edilebilir olacak. Bleeding Edge 27 Haziran’da teknik alfa aşamasında giriyor.

Minecraft Dungeons

Sunumlar içinde en beklenmeyenlerinden biri oldu diyebiliriz Minecraft Dungeons için. Görünüşe göre 4 kişiye kadar destekleyen oyun diablo tarzı bir oynanışa sahip olacak.

Cyberpunk 2077

Gelelim E3 sunumları içerisinde adeta bir bomba gibi patlayan oyun sunumuna. Geçen sene ilk fragmanı çıktığından beri neredeyse bilgi kırıntıları peşinde koştuk. Dün akşam yayınlanan fragman çok bir bilgi vermiyor olsa da son sahnede Keanu Reeves’in gözükmesi oyuna olan beklentileri bir kaç kat artırdı.

Age of Empires 2 Definitive Edition

Bir başka gerçek zamanlı strateji klasiği olan Age of Empires 2 yenilenmiş sürümü olan Definitive Edition gecenin ilgi çeken duyurularından biri oldu. Şimdiye kadar çıkmış olan tüm içeriğe sahip olmasının yanı sıra The Last Khans adında yepyeni bir senaryo da bizimle olacak.

Lego Star Wars Skywalker Saga

Lego Star Wars oyunlarını sevenlerin son derece hoşuna gidecek bir oyun Skywalker Saga. Gelecek sene çıkacak olan oyun tüm 9 filmi kapsayacak.

Gears 5

Gears of War serisinin son oyunu olan Gears 5 Escape adında bir hayatta kalma co-op modu ile gelecek. Escape modunda bir hive içine girerek virus bombası yerleştiriyor ve hayatta kalıp çıkışa ulaşmaya çalışıyoruz.

Elden Ring

Hidetaka Miyazaki ve George R.R. Martin tarafından geliştirilen oyun ilk bilgiler ortaya çıktığından beri bu yılın en çok beklenen oyunları arasında en üst sıralarda bulunuyor. Henüz resmi çıkış tarihi açıklanmamış olsa da FromSoftware tarafından yapılan en kapsamlı oyun olması bekleniyor.

Halo Infinite

Yeni Xbox konsolunun çıkış oyunu olacak olan Halo Infinite’in gösterilen oyun için görüntüleri gerçekten çok iyi gözüküyor diyebiliriz. 2020 sonunda çıkacak olan oyun ile Master Chief geri dönüyor.

Flight Simulator

12 Minutes

Phantasy Star Online 2

Crossfire X

Tales of Arise

Borderlands 3

E3 2019 Electronic Arts Duyuruları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here