Ana sayfa Oyun E3 E3 2019 Ubisoft Oyun Duyuruları

E3 2019 Ubisoft Oyun Duyuruları

583
0
PAYLAŞ

Ubisoft E3 2019 sunumuna oldukça dolu bir kadro ile giriş yaptı desek yanlış olmaz. Özellikle Watch Dogs: Legion ve Rainbow Six: Quarantine ön plana çıkan oyunlar oldu.

Assassin’s Creed: Odyssey

Bu yıl yeni bir Assassin’s Creed oyunu açıklanmadı ancak Odyssey için oyuna hikâye yaratma modu ekleniyor. Bu mod ile oyun içine kendi tasarladığınız görevleri ekleyip paylaşabileceksiniz.

Watch Dogs: Legion

E3 Ubisoft sunumları içinde en beklenmedik etkiyi yapan oyun Watch Dogs: Legion oldu. Bu sefer Londra’da bir direnişe dahil oluyoruz. Aslında bu sefer işler biraz daha değişik demeliyim. Çünkü artık elimizin altın bir çok operatör bulunacak ve onları kullanrak görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Ancak dikkatli olmak gerekecek çünkü ölen operatörleri geri getirme şansımız yok.

For Honor

For Honor için Shadows of the Hitokiri etkinliği tanıtıldı. Bu etkinlikte oyuncular öldürdükleri düşmanların ruhlarını toplayacaklar. Her düşmanda farklı sayıda ruh bulunacak. Eğer bir oyuncu ölürse onu öldüren kişi ruhları kendi tarafında geçirecek. En çok ruh toplayan takım maçı kazanacak.

Rainbow Six: Quarantine

Rainbow Six yepyeni 3 kişilik co-op oyunu ile geliyor. Daha önce Rainbow Six: Siege içerisindeki Outbreak etkinliği sonrasındaki olayları konu alan Quarantine hakkında henüz detaylı bilgi açıklanmadı. Ancak oynanış açısında Left for Dead tarzına yakın olduğunu tahmin ediyoruz.

Ghost Recon: Breakpoint

Yeni Ghost Recon oyunu için bilgi paylaşılmış olmasa da yeni sinematik oyuna olan hevesimizi birkaç kat arttırdı desek yalan olmaz.

The Division 2

The Division 2 sunumunda yeni yıla kadar olan içerikler açıklandı. 1. bölümde Uulsal Hayvanat Bahçesine, 2. bölümde Pentagon’a, 3. bölümde ise ilk oyundan tanıdık gelecek olan New York’a geri dönüyoruz. Açık bir şekilde bahsedilmemiş olsa da New York’ta Aaron Keener’ı arayıp bulmaya gideceğiz.

Roller Champions

Rollar Champions biraz basketbol biraz pateni birbirine katarak ortaya yeni bir oyun çıkarmış. Şu anda erişilebilir olan oyun ücretsiz.

Gods & Monsters

Assassin’s Creed: Odyssey ekibinden gelecek olan hakkında sadece kısa bir fragman dışında hiç bir bilgi verilmedi. Önümüzdeki günlerde, özellikle Gamescom’da daha detaylı bilgiler paylaşılacaktır.

E3 2019 Bethesda Duyuruları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here