Ana sayfa Oyun E3 Microsoft E3 2018’de Dur Durak Bilmedi

Microsoft E3 2018’de Dur Durak Bilmedi

1105
0
PAYLAŞ

Microsoft bu yılki E3 sunumunda birçok yeni oyun açıklaması ve fragmanına ev sahipliği yaptı. Dying Light 2, Just Cause 4, Gears 5, Halo Infinite ve Cyberpunk 2077 açıklanan oyunlar oldu.

Jump Force

Microsoft sunumunda bizi en çok saşırtan isimlerden biri oldu Jump Force. Tek kelime ile özetlemek istersek Bandai Namco’nun Kingdom Hearths’a cevabı diyebiliriz. Birçoğumuzun severek takip ettiği manga ve anime karakterleri ile ortak bir dünyada oynama şansı veriyor Jump Force.

Dying Light 2

Dying Light 2 tek eklime ile yaşayan dünya konseptini bir üst seviyeye taşıyacak gibi duruyor. Oyunda aldığımız her karar oyun dünyasını derinden ve temelli olarak etkileyebilecek sonuçlara yol açıyor. Ancak unutmamak gerekir her kararın iyi ve kötü sonuçları vardır.

Just Cause 4

Just Cause’un yeni oyunununda Rico ile Black Hand’e karşı savaşacağız. Diğer Just Cause oyunlarındaki gibi bol miktarda aksiyon, patlama ve çılgınlık bekleyebiliriz.

Gears 5

Gears 5 açıklaması büyük bir sürpriz olmadı çünkü geçtiğimiz günlerde Walmart sızıntısında açıklanan isimlerin arasında Gears 5’te vardı. Serinin bir önceki oyununu geliştiren Coalition ekibi Gears 5’i yapıyor. Gears of War 4’ün kaldığı yerden devam ediyoruz ve görünüşe göre bu sefer Kait ile oynayacağız.

Halo Infinite

Yeni açıklanan Halo oyununun Master Chief’in hikayesine daha çok odaklanacağı belirtildi. Özellikle Halo 5 sonrasında serinin severleri oyunun geliştiricilerini bu yönde eleştirmişlerdi. Görünüşe göre bu istekler göz önüne alınıp yeni oyunun hikayesi daha çok serinin hayranlarını sevindirecek bir yönde ilerleyecek.

Cyberpunk 2077

Uzun bir süredir en çok beklenen oyunlar arasında yerini koruyan Cyberpunk 2077 en sonunda yeni bir fragman ile görücüye çıktı. Henüz oynanış hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmamakla birlikte V adındaki bir karakteri canlandıracağımız açıklanan bilgiler arasında. Night City adındaki son derece tehlikeli bir şehirde olacağız.

Bethesda E3 2018’e Büyük Sürprizlerle Geldi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here