Ana sayfa Oyun E3 Sony E3 2018 Sunumunda Yeni Oyunlarını Tanıttı

Sony E3 2018 Sunumunda Yeni Oyunlarını Tanıttı

1012
0
PAYLAŞ

Sony bu yıl E3 sunumunda rakiplerinde geri kalmadı ve bizi tam anlamı ile yeni oyun fragmanı bombardımanına tuttu. Death Stranding, Last of Us 2 ve Ghost of Tsushima sunumun en çok ilgi çeken oyunları oldu.

Last of Us 2

En çok beklenen Playstation oyunları arasında Last of Us 2’yi koymamak olmaz. İlk oyunun başarısından sonra yeni oyun hakkında gelen bilgi kırıntıları daha da meraklanmamıza sebep olmuştu. E3 sunumunda yeni oyunun ilkine göre daha karanlık olacağını söyleyebiliriz. İlk başta sakin başlayan fragman daha sonra Ellie’nin düşmanlarını uzaktan okla öldürdüğünü görüyoruz. Oyunun görünüşü son derece akıcı diyebiliriz. Geçtiğimiz aralık ayında yapım aşamasının yarısına gelindiği açıklanmıştı.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima ile ilk görüntülere bu yılki E3 ile ulaştık. Jin adındaki bir samuray ile oynayacağımız oyun bizi bir Moğol istilasının ortasına bırakıyor. Kılıç dövüşlerinin gayet güzel göründüğü oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Control

Alan Wake ve Max Payne oyunlarının yaratıcılarından yepyeni bir aksiyon macera oyunu geliyor. Control üçüncü kişi bakış açısından oynadığımız doğaüstü güçlere sahip olduğumuz bir oyun. Oyunun 2019 yılında çıkış yapması bekleniyor.

The Resident Evil 2 Remastered

Yenilenmiş Resident Evil 2 uzun zamandır beklenmekteydi. Sony’nin sunumunda eski oyunun nasıl yenilendiğini görmüş olduk. Omuz üstünden yeni bir kamera açısı ile oynayacağımız oyun son derece güzel grafiklere sahip olacak. 25 Ocak tarihinde Leon ve Claire ile Raccoon şehrine geri dönmeye hazırlanın.

Marvel’s Spider Man

Yeni Örümcek Adam oyunu Sony’nin sunumu içerisinde gösterilen oyunlar arasındaydı. Bu sunumda mahallenizin dostu Örümcek Adam’ın bir görevini izleme fırsatı bulduk. Bu görev esnasında Electro, Rhino, Scorpion ve Vulture ile oldukça heyecanlı bir kapışma izleyebildik. Marvel’s Spider Man 7 Eylül’de bizimle olacak.

Death Stranding

Death Stranding bu yıl en çok beklenen oyunlar listesinde en üst sıralarda bulunuyor desek abartmış olmayız. İlk açıklandığından bu yana 2 yıl geçmesine rağmen halen oyun hakkında kesin bir bilgi sahibi olmamamız bu beklentileri daha da artırmış durumda. Yayımlanan sunumda Lea Seydoux ve Lindsay Wagner’i görmek şaşırtıcı oldu. Daha önce Madd Mikkelsen ve Norman Reedus’u gördüğümüz düşünülünce oyuncu kadrosunun zengin olacağını söyleyebiliriz.

Ubisoft E3 2018 Konferansından Dikkat Çekenler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here