Ana sayfa Oyun Gamescom Gamescom 2018 | Blizzard Heroes of The Storm ve Starcraft Açıklamaları

Gamescom 2018 | Blizzard Heroes of The Storm ve Starcraft Açıklamaları

873
0
PAYLAŞ

Blizzard bu yıl erken davranıp asıl Gamescom etkinlikleri başlamadan Heroes of The Storm ve Starcraft 2 için gelecek olan yenilikleri açıkladı.

Hanamura Değişiklikleri

Hanamura haritası çok eleştiri alan haritaların en başında geliyordu. Bunu dikkate alan geliştirici ekip Ağustos ayının başında haritayı rotasyondan çıkartmışlardı. Artık haritada tek bir ilerletilecek yük bulunmakta. Artık yükün başında kimse yoksa geriye dönmek yerine olduğu yerde bekliyor.

Her bir yük nakli başarılı olduğunda ise o takım için yeni gelen rota eskisine göre daha zor olacak. Merkez kaleler artık direkt olarak saldırılabilir olmuş ve yük teslimi bitince yapılan saldırılar ilk olarak kulvarlardaki kalelerden başlıyor.

Nefretin Lordu Mephisto

En büyük açıklama ise yeni gelen karakter Mephisto oldu. Uzaktan rakiplerini kontrol etme üzerine bir oynanışa sahip. Uzun süreli zarar verebilirken aynı zamanda alan etkili saldırılar yapabiliyor. Ancak yakın mesafe karakterlerine karşı zayıf ve canı çok fazla değil. Mephisto’yu Nexus’ta görmek eski günleri hatırlattı desek yalan olmaz.

Tychus Starcraft 2’ye Geri Dönüyor

Wings of Liberty senaryosunun sonunda veda ettiğimiz Tychus ölmeseydi ne olurdu sorusunun yanıtını en sonunda alabileceğiz. Tychus Coop oyun moudna kendine özgü bir oynanış getiriyor. Heaven’s Devils adındaki paralı asker grubunu ile oynayabiliyoruz. Toplam 8 yeni karakter içinden 4 tanesini Tychus yanına çağırabiliyor. Her karakterin farklı özellikleri onlara uygun durumlarda kullanmaya yöneltiyor.

Blizzard’ın şimdilik yapmış olduğu açıklamalar bunlar oldu önümüzdeki günlerde yeni Gamescom haberleri ile burada olacağız.

Gamescom 2018 Haberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here