Ana sayfa Oyun Gamescom Gamescom 2018 | Darksiders 3 İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı

Gamescom 2018 | Darksiders 3 İçin Yeni Bir Fragman Yayımlandı

745
0
PAYLAŞ

Darksiders serisi ilk olarak 2010 yılında çıkışı yaptığında büyük ilgi görmüştü. Ancak ikinci oyundan sonra belirsiz bir süre boyunca devam oyununun gelip gelmeyeceği tartışıldı. THQ’nun iflas kararı alması ile birçok kişi bu serinin sonunun geldiğini düşünüyordu. Ancak geçtiğimiz yıl yapılan açıklamalar gönüllere su serpti.

Darksiders 3 ile Fury karakterini canlandırıyoruz. İkinci oyunda olduğu gibi olayların akışı diğer oyunlar ile aynı zamanda geçecek. Bu sefer yedi ölümcül günahı avlayacağız. Bu görevimizde bize Lord of the Hollows adında biri yardım edecek.

Bu yılki Gamescom etkinliğinde ise yeni bir oynanış videosu gösterildi. Bu fragmanda Lord of Hollows açık bir şekilde görülebiliyor. Aynı zamanda silah ile yapılan komboların bir kısmını görebiliyoruz. Darksiders 3’te diğer oyunlara göre daha az ama daha kuvvetli düşmanların olacağı açıklaması yapılmış. Serinin eski oyunlarında olduğu gibi açık bir dünyada bulmaca çözme bu oyunda da olacak.

Oyunda seviye atlama ve eşya yapma sistemleri olacak. Karakterimiz güçlenip hikâye de ilerledikçe karşımıza çıkan düşmanlarda kuvvetlenecek. Darksiders 3 27 kasımda çıkış yapacak.

Gamescom 2018 Haberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here