Ana sayfa Haber God of War Ragnarok Fragmanı Yayımlandı

God of War Ragnarok Fragmanı Yayımlandı

46
0
PAYLAŞ
God of War Ragnarok

PlayStation Showcase sırasında God of War Ragnarok için uzun zamandır beklenen  ilk fragman yayımlandı. Santa Monica Studio’ya göre oyun, God of War (2018) olaylarından birkaç yıl sonra başlıyor. İçinde, özellikle Atreus’un Dev soyunun açığa çıkması ve yalnızca Kratos’un gördüğü kehanet ile, bu sefer baba ve oğul arasındaki etkileşimlerde biraz karmaşıklık olacak.

Çoğu genç gibi, görebildiğimiz kadarı ile Atreus oldukça meraklı ve kim olduğunu ve kim olabileceğini anlamaya çalışmakta. Loki’nin yaklaşmakta olan çatışmadaki rolünün gizemi, Atreus’un öğrenmek istediği bir şey ve ailesini güvende tutmak isterken, aynı zamanda, Dokuz Diyar’da çatışmanın yaygın olduğu bir ortamda beklemek ve hiçbir şey yapmadan durmak istemiyor.

Fragmanda iki ana düşmana bir göz atıyoruz: Freya ve Thor. Kratos’un önceki oyunun sonundaki eylemleri nedeniyle, Freya oğlu Baldur’un ölümü için intikam yemini etmişti ve elindeki her silahı oğlunun katiline karşı kullanacak.

Bir de oğulları ve üvey kardeşini kaybetmenin acısını çeken Thor var, bu yüzden öfkesi Kratos ve Atreus’a döndü. Ve çok zorlu bir rakip olacağa benziyor. Oyunda yeni saldırı yetenekleri kullanıldığı görebiliyoruz, Atreus için yeni bir Runic Summon ve Kratos’un efsanevi silahlarının geri döndüğü fragmandan belli oluyor.

Son oyunda Dokuz Diyarın altısını ziyaret edebildik ve God of War Ragnarok esnasında dokuzunu da ziyaret edebileceğiz. Vanaheim, Svartalfheim ve Asgard’ın yanı sıra daha önce öne çıkan alanları ve yerleri ziyaret edebileceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here