Ana sayfa Oyun İnceleme Dangerous Driving İncelemesi | Hızlı ve Tehlikeli

Dangerous Driving İncelemesi | Hızlı ve Tehlikeli

800
0
PAYLAŞ

Dangerous Driving bizi eski arcade yarış oyunlarının hata affetmeyen günlerine geri götürüyor. Burnout tarzı bir oynanışa sahip oyun bakalım nasıl olmuş. Three Fields Entertainment’ın geliştirdiği oyun Epic Games üzerinden oynanabiliyor.

Oynanış bakımından özellikle Burnout 3: Takedown’ı kendine örnek aldığını söyleyebiliriz. Yarışırken tek bir amacınız var, birinci olmak. Bunu başarmak içinse hızlı olmalı, diğer yarışçıları oyundan çıkartmalı ve nitro’yu kullanmayı ihmal etmemelisiniz.

Oynanış bakımından özellikle Burnout 3: Takedown’ı kendine örnek aldığını söyleyebiliriz.

Nitro’yu doldurmak içinse tam anlamı ile tehlikeli bir şekilde aracınızı sürmeniz lazım. Karşıdan gelen arabaların üstüne sürmek, diğer yarışçılara çarpıp onları yundan çıkartmak size nitro (oyunda kullanıldığı ismi ile boost) kazandırıyor.

Nitro'yu kullanmak oyunda büyük önem taşıyor
Nitro’yu kullanmak oyunda büyük önem taşıyor

Oyunda 6 farklı araç modeli var ve onları açmak için belirli yarışlarda birinci olmak gerekiyor. Açıkçası burada tüm arabaları açmak beklenenden biraz daha fazla sürüyor. Farklı oyun modları asıl sizi oyunda tutacak olan kısım.

Diğer yarışçıları oyundan çıkarmak size zaman kazandırıyor - Dangerous Driving
Diğer yarışçıları oyundan çıkarmak size zaman kazandırıyor – Dangerous Driving

Pursuit modu Need for Speed: Hot Pursuit oynayanlara tanıdık gelecektir.

Eliminasyonda her tur sonda kalan araç oyundan çıkıyor. Pursuit modu Need for Speed: Hot Pursuit oynayanlara tanıdık gelecektir. Burada polis aracı ile suçluları yakalamaya çalışıyoruz. Road Rage’te ise oyundan çıkardığımız ara sayısına göre bir madalya kazanıyoruz.

Dangerous Driving eski Burnout ve Need for Speed oyunlarına özlem duyanların bir şans vermesi gereken bir oyun olmuş. Farklı oyun modları ile bir süre hız ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Dalaran Soygunu’nun Üçüncü Bölümü Yayınlandı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here