Ana sayfa Oyun İnceleme Hearthstone Descent of Dragons İncelemesi | Galakrond’un Dönüşü

Hearthstone Descent of Dragons İncelemesi | Galakrond’un Dönüşü

610
0
PAYLAŞ

Hearthstone Descent of Dragons eklentisi adından anlaşılacağı gibi ejderha tipindeki ve onunla etkileşime geçen kartlar ile karşılaştığımız bir set. Warrior, Rogue, Priest, Shaman, ve Warlock oldukça kuvvetli Galakrond kartlarına sahip olurken diğer sınıflar da ejderha temalı kartlara kavuşuyorlar.

Hikayemiz yine League of Explorers ve E.V.I.L arasında geçiyor. Hunter, Mage, Paladin ve Druid League of Explorers tarafını temsil ederken yukarıda bahsettiğim 5 sınıf ise E.V.I.L. tarafını temsil ediyor. Bu eklenti paketi Ejderha yılının sonuncu paketi ve güçlü kartları oyuna ekliyor.

135 kart içeren Descent of Dragons ile Invoke ve Sidequest mekaniği de oyuna ekleniyor. Invoke sadece Galakrond’u etkileyen kendine özgü bir mekanik. E.V.I.L. sınıfları ile gelen Galakrond kartlarını güçlendirmenin yolu Invoke mekaniğini kullanmaktan geçiyor. 3 ay boyunca oyuna girdiğiniz zaman Galakrond kartları otomatik olarak kütüphanenize eklenecek.

Sidequest ise daha önce gördüğümüz quest mekaniğini andırıyor. Ancak bu sefer secret gibi birden fazla kullanabiliyoruz ve açılış elinde hazırda bulunmuyorlar. Ayrıca nadirlik açısından daha kolay bulunur olmuşlar. Quest mekaniğinin biraz daha güçsüz ancak daha erişilebilir hali diyebiliriz.

Galakrond’s Awakening adındaki tek kişilik macera ise ocak ayında çıkışını yapacak. Yeni eklenti paketi oyuna getirdiği yeni mekanikler ile bizi bir süre daha meşgul edecektir. Özellikle geçtiğimiz haftalarda beta sürümüne bakış yaptığımız Battlegrounds modu ise son derece keyifli bir oynanış sunuyor. Özetle Ejderha yılını bitirirken Descent of Dragons keyifli ve eğlenceli bir eklenti olmuş.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here