Ana sayfa Oyun İnceleme Saviors of Uldum: Tombs of Terror İncelemesi | Eğlenceyi İkiye Katlıyoruz

Saviors of Uldum: Tombs of Terror İncelemesi | Eğlenceyi İkiye Katlıyoruz

299
0
PAYLAŞ

Yeni Hearthstone tek kişilik macerası olan Tombs of Terror çıkışını yaptı. World of Warcraft’ta, Horde ve Alliance, N’Zoth’u durdurmak için güçlerini toplarken bizde Hearthstone’da Reno Jackson ve arkadaşlarının maceralarını takip ediyoruz.

Tombs of Terror birinci bölümü the Lost City of the Tol’vir ücretsiz olarak açılmış durumda ve Reno Jackson’ı Murlocların Plague Lordu’yla karşı karşıya getiriyor. Plague Lords bu macerada bölümlerin sonundaki alt etmemiz gereken canavarlar. Her bölümün temasına uygun şekilde bir Twist bizleri bekliyor. İlk bölümde destemizin içine bol miktarda murloc kartı ekleniyor.

Plague Lords devasa sağlık havuzlarına sahip yani ilk kez karşılaştığınızda büyük bir ihtimalle onları yok edemeyeceksiniz. Ancak merak etmeyin onlara verdiğimiz hasarlar kalıcı ve bu sayede her seferinde sağlığını biraz daha düşürebiliyoruz. World of Warcraft’ta olduğu gibi belirli bir sağlık puanının altına geldiğinde bu canavarlar faz değiştiriyorlar. Yani farklı bir Hero Power bizleri bekliyor.

Plague Lord'ları ilk seferinde yenemezseniz merak etmeyin bu uzun bir süreç
Plague Lord’ları ilk seferinde yenemezseniz merak etmeyin bu uzun bir süreç

Benim özellikle hoşuma giden bir diğer kısım yeni çift sınıflı kahramanlar oldu. Elise Starseeker, the Enlightened, Priest/Druid, Dino-tamer Brann Bronzebeard, Hunter/Warrior, Sir Finley Mrrgglton of the Sands, Paladin/Shaman, Reno Jackson, Relicologist, Rogue/Mage kombinasyonları ile karşımıza çıkıyorlar. Her iki sınıftan gelen kartları ve özellikleri kullanmak keyifli bir deneyim olmuş.

Tombs of Terror daha önce çıkan tek kişilik maceralarda kullanılan sistemde büyük bir değişikliğe gitmemiş. Ancak zaten halihazırda düzgün çalışan bir sistem olduğu için bu noktada bir itirazım yok. Hatta bölüm geçtikçe gelen kartların ve karşımıza çıkan düşmanların biraz daha dengeli olduğunu söyleyebilirim.

Saviors of Uldum: Tombs of Terror, Hearthstone’da tek kişilik modda oynamayı sevenlerin göz atmadan geçmemesi gereken son derece güzel ve keyifli bir eklenti olmuş.

Overwatch Yeni Etkinliği Çok Özel Hediyelerle Geliyor

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here