Ana sayfa Oyun İnceleme Zombie Army 4 Dead War İncelemesi | Zombi Ayağınıza Geldi

Zombie Army 4 Dead War İncelemesi | Zombi Ayağınıza Geldi

48803
0
PAYLAŞ

Zombie Army 4 ilk olarak Sniper Elite V2 için bonus olarak başlamış bir seri. Ancak oyuncular bu seriyi o kadar çok sevmiş olacak ki dördüncü oyun çıkışını yapıyor. Şimdi dördüncü oyunla seri tam anlamı ile hızını alıyor diyebiliriz.

Önceki oyunlar gibi, üçüncü şahıs açısında oynadığımız Zombie Army 4 kendini çok ciddiye alan bir oyun değil. Gerçekten de Nazi kara komedisini yepyeni bir seviyeye ulaşacak şekilde ince bir şekilde hazırlamış. Her biri ölümcül olan bol miktarda yepyeni yürüyen ölü tehdidi bizleri bekliyor.

Standart zombi, intihar bombardıman uçakları ve mini bir dev gibi ağır makineli taşıyan düşmanları eski oyunlardan tanıyoruz. Fakat aynı zamanda oyunun en yaratıcı düşmanlarından bazılarını da görüyoruz. Yeni başlayanlar için, zırhının ortasında hedeflenmesi gereken bir kalbi olan zombi tank var.

Ayrıca bu kez, Rebellion’un yeni çıkan bir başka co-op oyunu Strange Brigade’den gördüğümüz sabit tuzaklar da oyuna eklenmiş. Etkili oldukları kadar eğlenceli ve bir sürü düşmanı tek seferde indirmeni gerektiğinde son derece kullanışlılar.

Oyunun ana unsuru, tek başına veya üç arkadaşa kadar oynanabilen hikâye modu. Her oyuncu, her biri kendi kişiliklerine ve dövüş stiline sahip dört karakter arasından seçim yapabiliyor. Ayrıca, kendi oyun seçimlerinize yardımcı olmak için özelleştirilebilecek yeteneklere sahipler. Ekstra avantajlar kazanma, oyun boyunca silahları değiştirme ve geliştirme yeteneği sayesinde oyununuzu diğerlerinden farklı hale getirmenin birçok yoluna sahip olacaksınız.

Serinin önceki oyunlarında başarılı olan mekanikleri ve daha fazlasını ekleyerek son derece başarılı olmuş bir oyun var karşımızda. Bu türün daha önce karşılaştığımız World War Z gibi örnekleri içerik eksikliğinden dolayı kısa ömürlü olmuştu. Zombie Army 4 Dead War nasıl bir yol izleyecek zaman içinde göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here