Ana sayfa Konsol Anthem Javelin Rehberi | Ranger

Anthem Javelin Rehberi | Ranger

808
0
PAYLAŞ

Ranger oyunda ilk olarak kullandığımız ve belkide bir çoğumuzun ilk olarak değiştirdiği Javelin olabilir. Çünkü diğer Javelin’ler ile kıyaslandığında ilk bakışta sönük kalan bir Javelin.

Her İşin Ustası Ranger

Ranger’a baktığımız zaman diğer Javelin’ler gibi ben na yaptığımı biliyorum havasını yakalayamıyorsunuz. Bir Colossus’a bakınca aha bu tam bir tank diyebiliyorsunuz mesela. Ama iş Ranger’a gelince oldukça sade gözüken bir Javelin var karşımızda.

Her ne kadar sade duruyor olsa da elinden birçok iş geliyor diyebiliriz. Diğer Javelin’lere göre daha geniş bir kullanım alanı var. Elinden birçok iş geliyor ancak hiçbirinde diğerleri gibi uzmanlaşamıyor.

İşte bu yüzden bir değil iki farklı ekipman seti önerisinde bulunuyorum. Her ikiside birbirinden farklı ve farklı işlerde uzmanlaşıyor. Gelin bakalım bunlar neymiş.

Ranger Ekipman Seti | Kombo Canavarı
GrenadeFrag/Sticky Grenade
Assault LauncherVenom Dart
Support GearMuster Point
WeaponsTruth of Tarsis
Retaliation of Garretus
ComponentsFirearm Calibration Core
Grenadier Inscription
Ranger Combo Augment

Kombo canavarı setini kullanırken venom dartları düşmanlara gönderdikten sonra frag veya sticky grenade ile kombo yaparak mümkün olan en fazla hasarı ortaya çıkartabilirsiniz. Venom dartları tercih sebebi yapan ise düşmanlara hedef alarak gitmeleri. Bu seti kullanarak kalabalık düşman gruplarını kolayca eritebilirsiniz.

Ranger Ekipman Seti | Hedef Odaklı Ölüm Makinesi
GrenadeFrost Grenade
Assault LauncherPulse Blast
Support GearMuster Point
WeaponsDivine Vengeance
Glorious Result
ComponentsAssault Augment
Grenadier Inscription
Convergence Core

Bu ekipman setinin asıl amacı düşmanları zırhını en kısa sürede yok etmek olacaktır. Frost Grenade ile dondurma kalıbına çevirdiğiniz düşmanı pulse blast kullanarak en kısa sürede yere indirmek asıl amaç.

Her iki setin ortak noktası Muster Point kullanması. Bunun öncelikli amacı düşmana verdiğimiz hasar sadece kombolardan değil aynı zamanda silahlarımızdan geliyor olması. Silah seçiminde ise her iki setin asıl amacına hizmet eden bonuslara sahip olanlar seçildi. Components’ta benzer şekilde en önemli 3 tanesi burada yazıldı.

Anthem Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here