Ana sayfa Konsol Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Delian League

Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Delian League

5138
0
PAYLAŞ

Delian League, Kosmos kültünün Peloponez savaşı sırasında Atina tarafında olan grup. Kült içerisinde mavi kanlı olarak bahsedilen bu grubun amacı Attika’da bulunan özgür düşünceyi yok etmek.

Bu rehberlerde her branşın üyelerini nasıl bulacağınız konusunda yol göstereceğiz. Ancak branş liderleri tüm üyeler öldükten sonra otomatik olarak açıldığı için burada değinmeyeceğiz.

Assassin’s Creed: Odyssey satın alarak bize destek olmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Brison

Nerede Bulunur: Attika
Temel Seviye: Seviye 17

Brison, Delian Ligi’nden ilk kültistdir ve ancak ana hikâyeyi tamamlayarak ortaya çıkarılabilir.

Bu kültistin kimliğini ortaya çıkarmak için, Attika’ya ulaşmalı ve Perikles’in arkadaşlarına yardım etmesine yardımcı olana kadar ana göreve devam etmelisiniz. İhtiyacınız olan ipucunu bulmak için Phidas’ın limandan Seriphos ada bölgesine ulaşmasına yardımcı olmak için Atina’dan Kaçış ana görevini tamamlayın.

Brison, bir kez ortaya çıkarıldığında, Attika’nın batısındaki Salamis Adası’ndaki Salamis Mermer Ocağında bulunabilir. Onu genellikle Ainigmata Ostraka belgesine yakın bir çıkıntı altında, ocağın kuzey tarafında bulunan mahallelerinde bulabilirsiniz.

Brison
Brison
Podarkes the Cruel

Nerede Bulunur: Silver Adaları
Temel Seviye: Seviye 23

Podarkes Cruel, Delian League branşındaki ikinci kültist ve bir yan görevle karşılaşarak ortaya çıkarılabilir.

Bu kültistleri açığa çıkarmak için, Delos adasına gidin ve bir Ulus Savaşına katılabilene kadar Asilere yardım eden yan görevleri yapın. Görevler sonunda onu açığa çıkarabilir ve öldürebilirsiniz.

Podarkes the Cruel
Podarkes the Cruel
Rhexenor the Hand

Rhexenor ile ana hikâye görevlerinde ilerlerken karşılaşacaksınız. A-musing Tale görevini aldığınız zaman Rhexenor açılacak.

Iobates the Stoic

Nerede Bulunur: Lemnos
Taban Seviyesi: Seviye 49

Iobates, Delian League branşındaki dördüncü kültist olan Iobates, Podarkes ve yüksek seviye paralı askerleri öldürerek ortaya çıkarılabilir. Keşfedildikten sonra, Thasos bölgesindeki Lemnos’ta Iobates’i bulabilirsiniz. Bölgenin Ulus Lideridir.

Iobates the Stoic
Iobates the Stoic
Kodros the Bull

Nerede Bulunur: Lesbos
Taban Seviyesi: Seviye 50

Kodros, Delian League branşındaki beşinci kültistdir ve Arena’daki Titos of Athens’ı öldürerek açığa çıkarılabilir. Kodros’u, haritanın uzak kuzeydoğusundaki Lesbos bölgesinde, Lesbos kentindeki Liderler Evi’nde bulabilirsiniz.

Kodros the Bull
Kodros the Bull
Assassin’s Creed Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here