Ana sayfa Konsol Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Gods of the Aegean Sea

Assassin’s Creed: Odyssey Kültist Rehberi | Gods of the Aegean Sea

11002
0
PAYLAŞ

Gods of the Aegean Sea, Ege denizini ve dolayısı ile ticari ve askeri deniz yollarını kontrol altında tutar. Lojistik anlamda külte büyük bir destek sağlamaktadır.

Bu rehberlerde her branşın üyelerini nasıl bulacağınız konusunda yol göstereceğiz. Ancak branş liderleri tüm üyeler öldükten sonra otomatik olarak açıldığı için burada değinmeyeceğiz.

Assassin’s Creed: Odyssey satın alarak bize destek olmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.
Asterion

Nerede Bulunur: Andros
Temel Seviye: Seviye 14

Asterion, Gods of the Aegean Sea branşının ilk kültistidir ve The Serpent’s Lair ana görevini tamamladıktan sonra ortaya çıkan kültistlerden biridir.

Kimliğini açığa vurduktan sonra, Asterion’un gemisini Andros adası çevresinde Attika’nın doğusuna doğru bulabilirsiniz. Sık sık adanın kuzeyindeki sularda bulunur, ancak aynı zamanda bölge çevresinde de turlar yapar.

Sık sık aynı seviyedeki korsan gemilerinin eşliğinde bulunduğundan dolayı Asterion’a saldırmadan önce yanındaki korsan gemilerini avlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Asterion
Asterion
Sokos

Nerede Bulunur: Obsidian adaları
Temel Seviye: Seviye 23

Sokos, bu branşın ikinci kültistidir ve ipucunu Asterion’u yenerek açığa çıkarabilirsiniz.

Bu ipucu sizi Obsidian Adaları’na yönlendirecek ve onu açığa çıkartmak için Melos için bir fetih savaşına katılmanız ve gemisinin deniz savaşında yer alması gerekiyor.

Sokos
Sokos
The Octopus

Nerede Bulunur: Thera ve Anaphi adaları
Taban Seviyesi: Seviye 27

The Octopus, bu branşın üçüncü kültistidir ve tek ipucunu Sokos’u öldürerek elde edebilirsiniz. Sokos öldürüldüğünde, Thera ve Anaphi adaları arasında dolaşan The Octopus’u görebilirsiniz.

The Octopus
The Octopus
Melanthos

Nerede Bulunur: Messara
Temel Seviye: Seviye 30

Melanthos, bu branşın dördüncü kültistidir ve ipucunu The Octopus’u öldürerek elde edebilirsiniz. Melanthos Messara’nın lideri öldürüldüğü zaman açığa çıkar. Messara bölgesi çevresinde dolaşmaya başlayan Melanthos kolay bir hedef haline gelecektir.

Melanthos
Melanthos
The Mytilenian Shark

Nerede Bulunur: Samos
Temel Seviye: Seviye 30

The Mytilenian Shark, Gods of the Aegean Sea branşının beşinci kültistidir ve bu gruptaki diğer kültistler gibi, sadece diğerlerini kültistleri öldürerek açığa çıkar. Melanthos ortadan kalktıktan sonra, The Mytilenian Shark Samos bölgesinin sularında dolaşmaya başlar.

The Mytilenian Shark
The Mytilenian Shark
Assassin’s Creed Rehberleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here